Магнітні бурі: коли чекати і що робити?

Евгений Стелькин

Не встигли українці відпочити від магнітних бур, як учені попередили про нову хвилю.

Про це повідомляє "24 Канал".

Сильне коливання магнітного поля через підвищення сонячної активності очікується в листопаді з 7 по 15 число. За словами метеорологів, в цей раз коливання будуть досить сильними. Вчені попереджають: чутливі люди відчуватимуть нездужання за кілька днів до початку бур.

Чого не можна робити

Фахівці радять не вживати алкоголю і не курити, а також відмовитися від важкої, жирної, солоної і копченої їжі. Люди з високою метеозалежністю можуть відчути головний біль, тахікардію, запаморочення, а також зміни тиску.

Що рекомендується робити

Щоб уникнути недуг, краще вживати більше чистої води, провітрювати кімнати і гуляти. Лікарі радять людям із серцево-судинними захворювання завжди мати при собі таблетки.

Як полегшити головний біль

Щоб голова перестала боліти, досить зробити точковий масаж. Він розширює судини і відновлює прийнятне транспортування кисню до клітин головного мозку. Найкраще масажувати область між великим і вказівним пальцями. За дві хвилини на кожну руку буде достатньо, щоб полегшити головний біль.

Источник

Утепляем дом Новость о пожаре в Мытищи Самостоятельная установка стиральной машины Инструменты для малярных работ Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей