25.03.2019 15:46

Максим Степанов став «Регіональним лідером року»

Максим Степанов став «Регіональним лідером року»
Евгений Стелькин

Губернатор Одещини Максим Степанов став «регіональним лідером року» - це одна з номінацій премії «Людина року». Як повідомляє фейсбук-сторінка Фонду Максима Степанова, церемонія нагородження переможців відбулася 23 березня в Національній опері України.

«Мені приємно отримати цю нагороду, бо вона важлива і для моєї команди, і для людей, які живуть у регіоні. Адже це означає, що наша робота дає результат», — заявив Максим Степанов.

Керівник Одеської ОДА набрав найвищий рейтинг в експертному опитуванні, яке тривало протягом 2018 року. Зокрема, експерти відзначили, що Максим Степанов вивів на новий рівень ремонт доріг у області, повістю ліквідував чергу на гемодіаліз, створив мережу центрів для лікування хвороб серця, розпочав будівництво відділень невідкладної допомоги та реалізував інші важливі проекти.

«Кожного дня просто працюємо. Будуємо лікарні, школи і дитсадки. З’єднуємо дорогами райони і далекі села. Змінюємо те, на що не звертали уваги десятки років. Яка мета? Довести, що ми здатні реалізувати той фантастичний потенціал, який має країна» — додав Максим Степанов.

Також Максим Степанов відомий тим, що за час його роботи в області капітально відремонтували трасу «Одеса-Рені», а Куяльницький лиман отримав статус курорту державного значення. Також Одеська область – серед лідерів по країні в реформі медицини та освіти.

Нагадаємо, Максим Степанов очолив Одеську обласну державну адміністрацію 12 січня 2017 року. Через два місяці презентував власний Стратегічний план дій «Розумний регіон».

Источник

Что такое профнастил? Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Диета для страдающих от диабета Прогулки на водном транспорте "Умный" ремешок для часов

Лента новостей