25.03.2019 15:46

Максим Степанов став «Регіональним лідером року»

Максим Степанов став «Регіональним лідером року»
Евгений Стелькин

Губернатор Одещини Максим Степанов став «регіональним лідером року» - це одна з номінацій премії «Людина року». Як повідомляє фейсбук-сторінка Фонду Максима Степанова, церемонія нагородження переможців відбулася 23 березня в Національній опері України.

«Мені приємно отримати цю нагороду, бо вона важлива і для моєї команди, і для людей, які живуть у регіоні. Адже це означає, що наша робота дає результат», — заявив Максим Степанов.

Керівник Одеської ОДА набрав найвищий рейтинг в експертному опитуванні, яке тривало протягом 2018 року. Зокрема, експерти відзначили, що Максим Степанов вивів на новий рівень ремонт доріг у області, повістю ліквідував чергу на гемодіаліз, створив мережу центрів для лікування хвороб серця, розпочав будівництво відділень невідкладної допомоги та реалізував інші важливі проекти.

«Кожного дня просто працюємо. Будуємо лікарні, школи і дитсадки. З’єднуємо дорогами райони і далекі села. Змінюємо те, на що не звертали уваги десятки років. Яка мета? Довести, що ми здатні реалізувати той фантастичний потенціал, який має країна» — додав Максим Степанов.

Також Максим Степанов відомий тим, що за час його роботи в області капітально відремонтували трасу «Одеса-Рені», а Куяльницький лиман отримав статус курорту державного значення. Також Одеська область – серед лідерів по країні в реформі медицини та освіти.

Нагадаємо, Максим Степанов очолив Одеську обласну державну адміністрацію 12 січня 2017 року. Через два місяці презентував власний Стратегічний план дій «Розумний регіон».

Источник

Утепляем дом Лето – 2015. Модные женские часы Экономим на отоплении Стулья для кухни Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей