Мало не довів до самогубства: новий випуск «Міняю жінку» шокував українців. ВІДЕО

Евгений Стелькин

Шостий випуск відомого телешоу «Міняю жінку» на каналі 1+1 збурив користовачів мережі, викликавши гострі дискусії, та боязнь за життя однієї з героїнь, пише ресурс the lime.

У шоу, суть якого полягає в обмінні дружинами та матерями взяла участь пара з Луцька — Наталя і Павло.

Героїня Наталя зізналась, що чоловік її зраджує. Та на цьому все не закінчується, він виганяє на вулицю свою жінку з двома дітьми на руках. Таке жорстоке відношення героїні було дуже важко пережити, й вона повідомила, що бажання закінчити життя самогубство уже спадало їй на думку.

«Прокручувати в голові різні варіанти самогубства», — коментує Наталя.

Поведінка Павла зчинила багато галасу у соцмережах, зокрема коментатори на YouTube-каналі 1 + 1 звертаються до Наталі з проханням забути про суїцид. Вони зазначають, що чоловік, який нелюдяно відноситься до неї та дітей, їй не потрібен. Найкращий вихід — піти від нього.

«Наташа з Луцька! Іди від цієї тварюки», — б’ють на сполох користувачі мережі. Проте, переглянувши програму можна дійти висновку, що героїня Наташа змирилась і вирішила «терпіти чоловіка заради дітей».

Источник

Экономим на отоплении Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Как быстро увеличить депозит Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Инструменты для малярных работ

Лента новостей