17.08.2016 15:50

Марчук: Існує загроза призупинення «нормандського формату»

Марчук: Існує загроза призупинення «нормандського формату»
Евгений Стелькин

Представники України в групі безпеки Тристоронньої контактної групи з тимчасово окупованих територій України Марчук Євген розповідає про можливість блокування «нормандського формату». Про це він заявив сьогодні, 17-го серпня, в Києві під час проведення наради, де вирішувалися питання про термінове підсилення обороноздатності України у протистоянні путінській агресії, інформує replyua.net.

«На сьогоднішній день ми маємо загрозу блокування «нормандського формату». З чим це пов’язано я думаю всім зрозуміло: ситуація на сході України знаходиться в замороженому стані, щодня гинуть люди. Можливо це доведеться змінити», - зазначив він.

Також він поділився своєю думкою про те, що «зміна формату контролю стане надзвичайно великою паузою у вирішенні проблеми на сході України». За його словами, це не припустимо, адже ворог України може вдало скористатися цим періодом у власних цілях.

Самостоятельная установка стиральной машины Стулья для кухни Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Новость о пожаре в Мытищи Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей