23.07.2018 15:47

Мірошніченко: Хорват Домагой Віда зробив більше для України, ніж Усик у Москві

Мірошніченко: Хорват Домагой Віда зробив більше для України, ніж Усик у Москві
Евгений Стелькин

Бій Усика у Москві – це абсолютне підігрування московській пропаганді, відбілювання Путіна і створення умов, коли весь світ розуміє, що між Україною і Росією немає війни. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український журналіст та політик, народний депутат України VII скликання, член ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко.

Коментуючи перемогу Усика у Москві, наш співрозмовник зазначає наступне: «В українців реакція однозначна, а в хохлобанів - реакція ура-патріотів. Різниці абсолютно немає між тим боєм Усика в столиці країни-окупанта та від гіпотетичної участі Збірної України з футболу на ЧС в тій же країні. Це абсолютне підігрування московській пропаганді, відбілювання Путіна і створення умов, коли весь світ розуміє, що між Україною і Росією немає війни».

Політик засуджує бій Усика і тих, хто кидає шапки до гори та кричить «ура, що в Москві пролунав український гімн».

«Насправді те, що Усик бився у столиці РФ і там пролунав український гімн, це теж лягає в концепцію Путіна, що “ми же браття”, хоча ми ніколи не були і не будемо братами, що у нас громадянська війна, хоча в нас країна-окупант, яка знищує наших солдатів, захисників на нашої території. Усик це спростовує своїм боєм на території країни-агресора, країни-окупанта. Він ніколи не казав про те, що Крим окупований, для нього “Крим - це Крим”, а для нас Крим — це частина України, яку нахабно окупували», - зазначає журналіст.

За словами політика, найголовніше те, що ми не можемо це собі уявити.

«Проведемо аналогію з Другою світовою війною, коли було абсолютно чітко зрозуміло, хто з ким воює», - закликає Мірошниченко, -«Можна було собі уявити, що Клавдія Шульженко виступає в Берліні, тому що це просто музика, просто мистецтво, яке поза політикою? Чи можна було собі уявити, що в Москві виступала Марлен Дітріх? Тут немає сірих тонів, тут тільки чорне і біле. Тут є ворог-окупант, з яким треба боротися усіма методами».

«Коли ми всьому світові показуємо, що ну не такий вже цей окупант і поганий, бо можна на його території виступати — даруйте», - додає наш співрозмовник.

«Хорват Домагой Віда, який сказав свідомо “Слава Україні!” і присвятив перемогу хорватів українському “Динамо”, не зважаючи на те, що він потім вибачався під тиском ФСБ, під загрозою дискваліфікації і всього іншого, зробив більше для України, ніж Усик, який замість того, щоб сказати хоча б “Слава Україні” та присвятити свою перемогу в Москві українським солдатам, які захищають спокій і воюють за нашу територіальну цілісність і незалежність, почав розказувати якісь москальські меми», - зазначає політик

«Ганьба усім тим, хто вважає це перемогою, і Усику у тому числі, який ніколи не визнавав факту окупації його рідного українського Криму московитами, у якого, до речі, дружина з дитиною є громадянами РФ — країни-окупанта», - каже Мірошниченко.

«Саме в цьому і проявляється гібридна війна. І поки українці не усвідомлять, що немає дрібниць, що спорт є політикою, яку Путін використовує насправді для того, аби показати всьому світові, що “ихтамнет”, от доти ми не виграємо війну», - додає журналіст.

Нашого співрозмовника дуже хвилює те, що Усик може отримати ще й героя України.

«Це буде друга Савченко», - впевнений політик, - «За що героя України — за те, що він робить якісно свою роботу? В чому проявляється його героїзм? У тому, що цей бій мав відбутися в ОАЕ, а він погодився з його перенесенням до столиці країни-окупанта? Єдиний позитив, що лунав український гімн, правда, з викрученими моментами, і те, що там був український прапор. Але навіть гімн і прапор, присутні в столиці країни-окупанта, — це означає, що держава-окупант отримала повний профіт, бо вона продемонструвала, що насправді не переслідує українців».

«Тільки чомусь Сенцов, який до речі, теж є кримчанином, там сидить у тюрмі через свою громадянську позицію, як і Клих. Більшість українців, які визнають факт агресії і окупації РФ, чомусь не можуть поїхати на територію РФ, не будучи взятими в заручники чи в полон, а такі, як Усик, можуть вільно їздити до Криму, в Росію, бо їх використовує російська пропаганда: бачите, ми нормально ставимось до українців. Насправді це не українці, це хохлобани», - резюмує наш співрозмовник.

Источник

Спортивные комплексы для развития детей Инструменты для малярных работ Прогулки на водном транспорте Лето – 2015. Модные женские часы Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей