Миротворці на Донбасі: яких сюрпризів слід очікувати від Росії

Евгений Стелькин

РФ буде всіляко намагатися проштовхнути Плотницького з Захарченком в легітимний процес рішення по миротворцях. Про це у ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко.

Використання миротворчої місії ООН в гарячих точках є правильним рішенням, зазначає Матвієнко.

Коментуючи останню заяву Сполучених Штатів щодо розміщення на Донбасі миротворців ООН, співрозмовник видання повідомляє наступне:

«Подивимось, яку позицію займе Росія. Нагадаю, що рішення про розміщення миротворців приймається не Генеральною асамблеєю, а Радою безпеки. На Раді безпеки у РФ є право вето. Росія наполягає на тому, щоб рішення про розміщення миротворців узгоджувалось з фейковими структурами ЛНР і ДНР, без цього Росія відмовляється від розміщення миротворців, тому я прогнозую дуже високу вірогідність того, що РФ буде всіляко намагатися проштовхнути цих Плотницького з Захарченком в легітимний процес рішення по миротворцях. І так шансів на те, що рішення по миротворцях буде прийнято, небагато».

Також експерт звертає увагу на таку обставину: «Росія серйозно потерпає від санкцій, і вона шукає різні способи їх пом'якшення. Інша річ, що санкції переважно введені через окупацію і анексію Криму. Без повернення суверенітету України над Кримським півостровом вирішити питання санкцій РФ буде доволі складно».

Источник

Проблема гаджетомании у детей Утепляем дом Диета для страдающих от диабета Правила педикюра Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей