Миротворці на Донбасі: яких сюрпризів слід очікувати від Росії

Евгений Стелькин

РФ буде всіляко намагатися проштовхнути Плотницького з Захарченком в легітимний процес рішення по миротворцях. Про це у ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко.

Використання миротворчої місії ООН в гарячих точках є правильним рішенням, зазначає Матвієнко.

Коментуючи останню заяву Сполучених Штатів щодо розміщення на Донбасі миротворців ООН, співрозмовник видання повідомляє наступне:

«Подивимось, яку позицію займе Росія. Нагадаю, що рішення про розміщення миротворців приймається не Генеральною асамблеєю, а Радою безпеки. На Раді безпеки у РФ є право вето. Росія наполягає на тому, щоб рішення про розміщення миротворців узгоджувалось з фейковими структурами ЛНР і ДНР, без цього Росія відмовляється від розміщення миротворців, тому я прогнозую дуже високу вірогідність того, що РФ буде всіляко намагатися проштовхнути цих Плотницького з Захарченком в легітимний процес рішення по миротворцях. І так шансів на те, що рішення по миротворцях буде прийнято, небагато».

Також експерт звертає увагу на таку обставину: «Росія серйозно потерпає від санкцій, і вона шукає різні способи їх пом'якшення. Інша річ, що санкції переважно введені через окупацію і анексію Криму. Без повернення суверенітету України над Кримським півостровом вирішити питання санкцій РФ буде доволі складно».

Источник

Выращивание цветной капусты Особенности пластиковых окон для делового офиса Экономим на отоплении Транспортировка грузов на фурах Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей