08.11.2017 11:37

На цих знімках, зроблених за декілька годин до смерті, видно потойбічні істоти

На цих знімках, зроблених за декілька годин до смерті, видно потойбічні істоти
Евгений Стелькин

Шарон Колл зробила фотографії коридору хоспісу близько Донкастера, Йорк, в якому помирав її батько Рой Кренке. Чоловік уже лежав на смертному одрі, так як програв свою битву з раком кишечника в 2013 році у віці 67 років.

Жінка запевняє, що в цей момент в коридорі нікого не було, але на знімку видно фігуру, яка схилилась над книгою

Неймовірні знімки, зроблені Шарон в хоспісі за декілька годин до того, як Рой помер, показують темну фігуру в кутку коридору, схилену над книгою, і ворона, яка сидить на поручнях. Шарон вважає, що це представники потойбічного світу, які прийшли за її батьком, і опублікувала ці фотографії, щоб полегшити біль інших, які втратили близьких, так як вони показують, що загробне життя існує.

Інша ж жінка розповідає, що подібне відбувалося і з її, нині покійним, сином. 25-річний парубок теж програв битву раку і за декілька годин до смерті, будучи при тямі, розповів матері, що до нього приходили дивні істоти і запрошували з собою. Жінка розповідає, що її син був абсолютно спокійний і впевнений у тому, що бачив і дуже злився, коли вона хотіла закрити до його кімнати двері, мовляв, «так «вони» не зможуть увійти до нього знову». Вже за лічені години хлопець помер, розмовляючи з цими «гостями», а мати відтоді впевнена у існуванні життя після смерті.

Источник

Экономим на отоплении Лепнина из гипса Диета для страдающих от диабета Утепляем дом Кондиционер для дома. Выбираем правильно.

Лента новостей