28.07.2016 15:46

Нацполіція почала розслідування підробки бюлетенів на перевиборах у Коцюбинському

Нацполіція почала розслідування підробки бюлетенів на перевиборах у Коцюбинському
Евгений Стелькин

За фактом підробки виборчих бюлетенів на перевиборах Коцюбинської селищної ради відкрито кримінальне провадження. Його внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це повідомляють в Ірпінському відділку поліції.

«Відкрите кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за номером 12016110040002569 від 27.07.2016 року за ознаками кримінального правопорушення, передбачено ч. 2 ст. 158 КК України», – йдеться в повідомленні поліції.

Представник громадської організації «Адвокат «правозахисна група» Віталій Чернілевський пояснює, що згадані правопорушення караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нацполіція почала розслідування підробки бюлетенів на перевиборах у Коцюбинському

Нагадаємо, що підробка виборчих бюлетенів була зафіксовано під час перевиборів Коцюбинської селищної ради, які всупереч Конституції України ініціювала скандальний нардеп Ольга Червакова. За наявними у правоохоронців даними, під час виборчого процесу було виготовлено партію бюлетенів які планувалися до використання в день виборів за ініціативи одного з членів виборчої комісії. Керівник Коцюбинської ТВК Людмила Демченко – людина нардепа Червакової. На Демченко і раніше надходили скарги стосовно порушень виборчого законодавства.

Нагадаємо, що народного депутата України Ольгу Червакову неодноразово звинувачували у лобіюванні інтересів столичних забудовників та приєднанні селища Коцюбинське до Києва з метою подальшого багатоповерхового будівництва на території заповідного Біличанського лісу. За інформацією ЗМІ, з цією метою Ольга Червакова ініціювала процес політичного переслідування Ірпінського міського голови Володимира Карплюка. Як зазначаються місцеві депутати, Ольга Червакова може діяти у змові з одіозним незаконним забудовником історичного центру Києва Львом Парцхаладзе.

Стулья для кухни Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Как быстро увеличить депозит Купить новостройку или вторичку? "Умный" ремешок для часов

Лента новостей