25.08.2016 20:50

Напад істерики. Як кремлівські ЗМІ «привітали» Україну з Днем Незалежності

Напад істерики. Як кремлівські ЗМІ «привітали» Україну з Днем Незалежності
Евгений Стелькин

Російські пропагандистські засоби масової інформації не залишилися осторонь такої події, як 25-та річниця Незалежності України. Сайти-рупори Кремля, здається, влаштували змагання: кому вдасться вигадати більш образливий заголовок. Попрацювали пропагандисти і над темами – ретельно зібрали якомога більше фактів, що виставляють у негативному світлі економічне та політичне життя України. Втім, знервованість ворожої преси можна трактувати як позитивний сигнал для українців: значить, ми робимо багато правильних речей, пишет "Главком".

Одним з найбільш цинічних російських ЗМІ виявився сайт ТАСС. Ще вчора, напередодні Дня Незалежності України, ця інформагенція розродилась аж двома стаття про те, як в Україні все погано:

ТАСС

ТАСС

Якщо таких зусиль було докладено у переддень Дня Незалежності, то гріх було не видати «бомбу», власне, у сам святковий день. Однак ТАСС розчарував. Заголовок у статті вийшов формальним, втім, журналісти спробували «реабілітувати» текст підзаголовком в стилі «зрада»:

ТАСС

Російська інформагенція «РИА Новости» також не змогла залишитись осторонь річниці української Незалежності. Вражаюча концентрація злості пропагандистів відчувається вже у заголовках

та підзаголовках «вітальної» статті:

«РИА Новости»

Якщо ТАСС і «РИА Новости» продемонстрували агресію та злість, то стаття на сайті Lenta.ru і заголовком, і загальним настроєм більше нагадує образу покинутої зрадженої жінки:

Lenta.ru

Підсумовуючи, хочеться, подякувати сусідам за те, що не забули про наше свято, «привітали» Україну – хоча і дещо специфічним чином.

Спортивные комплексы для развития детей Утепляем дом Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Прогулки на водном транспорте Выращивание цветной капусты

Лента новостей