17.07.2016 19:49

Нардеп Поляков розкрив корупційну схему щодо підкупу виборців на Чернігівщині

Нардеп Поляков розкрив корупційну схему щодо підкупу виборців на Чернігівщині
Евгений Стелькин

Щойно зареєстровано кримінальне провадження проти кандидата-батьківщинівця Юрія Власенко, передає "Багнет".

З повідомленням з офіційнійної сторінки Фейсбук Максима Полякова стало відомо про кримінальні оборудки на 206 виборчому окрузі на Чернігівщині, які кришує головний міліціонер Альохін.

"Станом на 18:00- з робочого місця від народних депутатів втік начальник головного управління УМВС Чернігівської області - Едуард Альохін, на телефонні дзвінки не відповідає. Мабуть, це останній радикальний акорд Альохіна на 206 виборчому окрузі, який вирішив "хапнути усе..."

Вимагаю термінового повернення головного міліціонера області на робоче місце, який замість своїх прямих обов'язків щодо слідкування за порядком проведення довиборів, займається обслуговуванням криміналу, конкретно: наразі іде прямий підкуп у Репкінському районі м. Чернігів.

Щойно за моїм зверненням зареєстровано кримінальне провадження 42016270000000247 за зафіксованими фактами підкупу виборців кандидата від Батьківщини Юрія Власенко, якого кришує і покриває Альохін.

По поверненню в столицю першочергово займусь питанням звільнення горе-міліціонера Чернігівщини!

А наразі вимагаю термінового повернення Альохіна на робоче місце!" - наголосив Максим Поляков.

Самостоятельная установка стиральной машины "Умный" ремешок для часов Транспортировка грузов на фурах Новость о пожаре в Мытищи Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации

Лента новостей