27.01.2023 22:35

Навіщо потрібні аналізатори активності води

Евгений Стелькин

В асортименті магазинів вимірювальної техніки можна зустріти прилади, які називаються аналізатори активності води. Завдяки цим невеликим апаратам можна точно визначити якість і безпечність продуктів різного призначення. Зокрема, це товари харчової промисловості, зерно, папір тощо. Від такого показника, як активність води, залежать термін придатності та особливості використання продукції.

На які характеристики впливає активність води

Якщо заздалегідь знати показники активності води, то можна передбачити, які мікроорганізми можуть спричинити псування товарів. Вона також впливає на смак, аромат, колір і навіть текстуру продукту. Якщо активність води нижча за 0,9 aw, то це несприятливі умови для росту більшості бактерій.

Згідно з вимогами Управління з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами, кожне підприємство, яке виготовляє харчові та фармацевтичні продукти, має надати службам FDA актуальні показники активності води. Цей показник може впливати на активність ферментів і вітамінів. Важливо, щоб активність води була настільки низькою, щоб не розмножувалися бактерії.

Як вибрати аналізатор активності води

У магазині вимірювальної техніки Сімвольт представлено різні аналізатори активності води. Щоб вибрати оптимальний варіант, варто спиратися на такі параметри:

  • Точність. Щоб результати були максимально достовірними, прилад має правильно робити заміри.

  • Гістерезис датчика. Гігроскопічні полімерні датчики, на відміну від електролітичних, страждають від гістерезису, що впливає на калібрування під час повторного змочування та сушіння.

  • Рівновага. Від неї залежать показники, які вимірюють за допомогою відстежування змін в активності води та їхньої швидкості.

  • Вимірювання фітонцидів. Якщо у зразку будуть леткі речовини, це може заважати датчику, тому в деяких приладах є захисні фільтри, які допомагають безперешкодно вимірювати активність води.

  • Контроль температури. Разом з активністю води важливо вимірювати температуру, бо вона має велике значення для аналізу результатів.

Де придбати аналізатор активності води

Якщо ви шукаєте точний та якісний прилад для вимірювання активності води, вам стане у пригоді вимірювальна техніка SimVolt. У цьому інтернет-магазині — найкращий асортимент і приємні ціни. Крім того, компанія є офіційним дистриб’ютором багатьох відомих брендів і має власний сервісний центр.

Корпоратив на работе: что надеть? "Умный" ремешок для часов Диета для страдающих от диабета Экономим на отоплении Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей