26.10.2017 20:20

Найвідоміша у світі фітоняшка показала, як наприсідала на $4 млн

Найвідоміша у світі фітоняшка показала, як наприсідала на $4 млн
Евгений Стелькин

Понад чотири мільйони доларів умудряється заробляти за рік завдяки своїй "філейній" частині колишня фітнес-тренер із Нью-Йорка Джен Селтер, яку недарма називають власницею однієї з найгарніших поп Instagram.

Славу американці принесли фотографії в соціальній мережі, на яких вона активно публікувала фото себе коханої ззаду. Користувачі зацінили п’яту точку моделі, і нині на її акаунт підписані вже 11,5 млн осіб.

Коли кількість фоловерів досягла 300 тисяч, на симпатичну дівчину звернули увагу такі бренди як Nike, New Balance, Lululemon, і запропонували їй контракти на рекламу спортивного одягу, харчування та косметики, а в травні вона почала співпрацювати з компанією з розробки програми для соціальних мереж Peeks Social Ltd. У рамках угоди красуня публікує свої відеоролики і фотографії на платформі Peeks.

Найвідоміша у світі фітоняшка показала, як наприсідала на jpg млнНайвідоміша у світі фітоняшка показала, як наприсідала на jpg млн

Источник

Особенности пластиковых окон для делового офиса Проблема гаджетомании у детей "Умный" ремешок для часов Самостоятельная установка стиральной машины Инструменты для малярных работ

Лента новостей