Названо країни, де найбільше українських емігрантів: інфографіка

Названо країни, де найбільше українських емігрантів: інфографіка
Евгений Стелькин

Як з’ясувалося, найбільше число українських емігрантів – 4,4 млн – проживають в Російській Федерації

Про це свідчать дані дослідження Expat Insider, пише 24tv.

До слова, це більше половини всіх українців, які проживають за кордоном.

Так, серед європейських держав лідирує сусідня Польща, там проживають 1,2 млн осіб. Стільки ж українців емігрували до Канади. У США проживають 940 тисяч українця, в Бразилії – 500 тисяч, в Італії – 231 тисяча емігрантів і в Німеччині – 230 тисяч.

Так, середньостатистичному українському мігранту 32 роки. При цьому 72% з них – жінки, і тільки 28% – чоловіки. 57% українців за кордоном працюють (18% зайняті в IT-сфері), 7% – в пошуку роботи, а 6% є студентами.

Згідно з дослідженням, українські мігранти, як правило, добре освічені і володіють іноземними мовами. Основною причиною міграції вони називають пошук кращих умов для життя.

Українці, які виявили переїхати на постійне місце проживання за кордон, визнають, що за кордоном заробляють значно більше, ніж удома. Так, наприклад, в першому кварталі 2017 роки українці перевели в Україну з Польщі понад 4,3 млрд злотих, що на 2 млрд перевищує обсяг грошових переказів в Польщу.

Источник

Лепнина из гипса Правила педикюра Особенности пластиковых окон для делового офиса Спортивные комплексы для развития детей Стулья для кухни

Лента новостей