03.01.2017 14:55

НБУ: Готівковий розрахунок для фізичних осіб буде знижено

НБУ: Готівковий розрахунок для фізичних осіб буде знижено
Евгений Стелькин

Національний банк анонсував зниження максимальної суми готівкових розрахунків за участі фізичних осіб з 150 тисяч гривень до 50 тисяч грн. з 4-го січня. Про це повідомляється у постанові правління Нацбанку №407, яку було опубліковано на сайті регулятора, передає replyua.net.

Відповідною постановою Національний банк знизив суму розрахунку готівкою між фізичною собою та підприємством протягом одного дня до 50 тисяч гривень. Така ж сама ситуація стосується і договорів купівлі-продажу між фізичними особами. В той самий час у повідомленні зазначається, що фізичні особи мають право здійснювати розрахунки понад 50 тисяч гривень шляхом переведення коштів з одного рахунку на інший у національній валюті.

Безготівкові перерахування можуть здійснюватися без будь-яких обмежень і банки мають забезпечувати клієнтам перерахування у повному обсязі від потреби клієнта. В той самий час сума готівкових розрахунків протягом одного дня між підприємствами (юридичними особами) залишається незмінною – 10 тисяч гривень. В той самий час у повідомленні регулятора не вказано, з якою метою саме Нацбанк ввів запроваджує дані обмеження для фізичних осіб, зменшуючи таким чином безготівкове обмеження втричі.

Инструменты для малярных работ Как быстро увеличить депозит Лепнина из гипса Правила педикюра Диета для страдающих от диабета

Лента новостей