Не Кабаєвою єдиною: таємна армія коханок Путіна

Не Кабаєвою єдиною: таємна армія коханок Путіна
Евгений Стелькин

Російський президент Володимир Путін завжди ухиляється від питань про особисте життя.

Не поділився таємницями він навіть із режисером Олівером Стоуном, який знімає про нього фільм, пише znaj.ua.

Рівняння із багатьма невідомими насправді виявилося досить непростим – за плечами у кремлівського лідера не тільки досвід "зразкового" сімейного життя, а й численна армія коханок.

Людмила Путіна

У віці 31 року він одружився із жінкою, яка на шість років молодша він нього. Стюардеса аерофлоту, хороша студентка здалася йому ідеальним варіантом. Тривалий час пара жила у Німеччині, де Путін працював на КДБ, а до Росії повернулися тільки у 90-х роках. У шлюбі народилося дві доньки – Марія та Катерина.

Життя складалося зовсім не так, як собі уявляла Людмила. Її супутник не знав про тактовність і слідкував за нею щодня, ніби шпигун – далися взнаки старі звички.

"Завжди складалися ситуації, які не давали мені розслабитися. Весь час треба було з чимось боротися", - скаржилася вона.

Стосунки підійшли до логічного завершення у 2013 році, вони оголосили про розлучення.

Аліна Кабаєва

Не встигли вщухнути пристрасті попереднього шлюбу, як Путін взявся активно проявляти інтерес до олімпійської чемпіонки з художньої гімнастики депутата Державної Думи Аліни Кабаєвої. Просто як у відомій приказці – "сивина у голову, біс в ребро" – молодша на 30 років жінка викликала активне обговорення у ЗМІ. Подейкували, що у них навіть народилася дитина, проте чи правда це досі невідомо.

Яна Лапікова

На третьому місці у "джентльменському" рейтингу президента РФ – колишня фотомодель. У його близькому оточенні вважали, що вона просто служить так званим запасним аеродромом після Кабаєвої.

Анна Чапман

Мабуть, найсуперечливіший вибір Путіна – розкрита агентка російської розвідки, працювала у США під прикриттям. Більшість західних ЗМІ охрестили її коханкою російського президента, а сама вона навіть не спростовувала цього.

Наталія Рагозіна

Надавала перевагу професійному боксу, навіть отримала характерне прізвисько – "Кувалда". З нею Путін почав зустрічатися два роки тому, але чи тривають їх стосунки досі, ніхто не знає.

Источник

Правила педикюра Спортивные комплексы для развития детей Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Экономим на отоплении Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей