18.05.2020 10:43

Незалежна медіаплатформа Промуй Україну

Незалежна медіаплатформа Промуй Україну
Евгений Стелькин

Promote Ukraine сучасний медіапортал, який дозволяє дізнаватися більше інформації, та підвищувати імідж України в Європі. Портал був створений в Брюсселі, та наразі дозволяє проводити обмін досвідом серед активістів, та експертів у різних сферах. Promote Ukraine діє незалежно від політичних організацій, та не має впливу зі сторони держави. Незалежний портал завжди надає перевірену інформацію для користувачів з різних країн. Це допомагає європейському суспільству більше дізнатися про Україну, та посилити її голос.

Некомерційна організація була створена близько 6 років тому. За її підтримки було організовано та проведено велику кількість заходів. Основною метою проекту було підвищення іміджу країни та її населення, незалежно від місця їх проживання. Велика кількість українців наразі знаходиться за межами країни. Завдяки організації було проведено велику кількість бізнес-семінарів, форумів, конференції. Вони були присвячені різним темам, та дозволили обмінюватися досвідом, налагоджувати співпрацю та посилювати ділові відношення між представниками бізнесу та компаній.

Одним із гасел діяльності організації та порталу є вдосконалення знань з рідної мови, що має важливе значення для розвитку країни. Особливо важливо просувати державну мову в європейських країнах. Велике значення та внесок зробив для цього бельгійський автор Нільс Смітс. Він випустив декілька підручників для нідерландомовних. Для їх поширення організація розробила спеціальну платформу. Це дозволило ознайомитись з матеріалами досить великій аудиторії. Через ресурс можна завантажити підручники, які мають всю необхідну інформацію про граматику та інші особливості мови.

Крім цього автор зіставив двосторонній голандсько-український словник, який також доступний на ресурсі. Така діяльність організації має досить важливе значення. На сайті є велика кількість статей та інших матеріалів, які знаходяться у відкритому доступі для кожного користувача. Також організація розробила спеціальний додаток, який дає змогу знайти всі українські івенти та заходи, що знаходяться поруч з вами. Тут є можливість завжди стежити за останніми новинами про Україну. Всі ці дії мають дуже важливе значення для подальшого розвитку України та закріплень її позицій у світі, об'єднання професіоналів та спеціалістів з різних сфер діяльності та бізнесу.

Диета для страдающих от диабета Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Правила педикюра Корпоратив на работе: что надеть? Стулья для кухни

Лента новостей