04.11.2017 20:27

Неземна цивілізація незабаром зв'яжеться з нами

Евгений Стелькин

У Чумацькому Шляху існує позаземна життя, яка здатна вийти на контакт із землянами, вважають вчені.

Американські астрологи заявили, що в Чумацькому Шляху існує інопланетна цивілізація, яка здатна вийти на контакт із землянами. Повідомляється, що вчені Луїс Анкордоки, Сусанна Вебер, Хорхе Соріано модифікували рівняння Дрейка, яке являє собою рівність, з однієї сторони якого перебуває твір семи множників, а з іншого - число позаземних цивілізацій.

У підсумку вони заявили, що в межах десяти кілопарсеків від Сонця, що порівнянно з радіусом диска Чумацького шляху, знаходиться як мінімум одна інопланетна цивілізація, у розпорядженні якої є доступні для комунікації з Землею кошти.

Раніше експерти припускали, що інопланетяни не будуть сильно відрізнятися від нас зовнішнім виглядом. Вони впевнені, що і на позаземну цивілізацію діє теорія природного відбору, в результаті якої починає домінувати найсильніша з видів життя. Цілком можливо, вони будуть мати стільки ж кінцівок, очей, і навіть дихати азотом.

На думку вчених, готуються до запуску космічні обсерваторії TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite) і JWST (James Webb Space Telescope) дозволять перевірити висновки роботи, однак точних дат назвати не змогли.

Источник

Правила педикюра Что такое профнастил? "Умный" ремешок для часов Лето – 2015. Модные женские часы Лепнина из гипса

Лента новостей