29.07.2016 15:35

НМПУ приєдналась до кампанії Солідарності з турецькими журналістами

НМПУ приєдналась до кампанії Солідарності з турецькими журналістами
Евгений Стелькин

НМПУ приєдналась до кампанії Солідарності з турецькими журналістами, започаткованої МФЖ та ЄФЖ. Про це повідомив в.о. Голови комітету НМПУ Сергій Штурхецький:

«Закриття медіа, обмеження прав журналістів аж до їх арештів – це завжди тривожний симптом хвороби демократичного суспільства. І тому нам не байдуже те, що відбувається у наших турецьких сусідів. Думаю, міжнародне співтовариство, демократичні інституції в Туреччині, саме турецьке суспільство дасть відповіді на ті події, що сталися. Але наше завдання сьогодні – виявити міжнародну солідарність із колегами, не дозволити замовчати факти утисків свободи слова», – наголосив він.

Нагадаємо, що у відповідь на систематичні утиски уряду Туреччини щодо журналістів, Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) та Європейська федерація журналістів (ЄФЖ) оголосили про початок кампанії Солідарності із турецькими колегами. У рамках кампанії організатори пропонують усім країнам-членам МФЖ та ЄФЖ:

надіслати листа до Посольства Туреччини у своїй країні або до національного уряду своєї країни;

поширити петицію Amnesty International “Rights hard-won cannot be taken away”, котра закликає Президента Ердогана дотримуватись прав людини у Туреччині;

надсилати кошти на рахунок Фонду допомоги МФЖ задля здійснення підтримки запитів на допомогу від турецьких журналістів (Bank account BE64 2100 7857 0052; Swift Code GEBABEBB; communication “Solidarity Turkey”)

поширювати через соціальні медіа чи інші платформи банер «Журналістика це не злочин».

Самостоятельная установка стиральной машины Как организовать туристический поход Особенности пластиковых окон для делового офиса Диета для страдающих от диабета Экономим на отоплении

Лента новостей