Нудний інтим: названі головні помилки партнерів

Евгений Стелькин

Партнери, які часто стараються бути хорошими коханцями, витрачають багато часу на вивчення нових технік, а на практиці отримують нудний секс.

Щоб насолоджуватися інтимною близькістю, недостатньо задовольняти фізіологічні потреби, вважає психіатр і сексопатолог Стівен Снайдер.

"Зазвичай техніки спрямовані на те, щоб дати щось, а ваше сексуальне его про принцип "віддавати" взагалі поняття не має. Ви бачили, як мати милується маленькою стопою своєї новонародженої дитини? Від цього милування вона отримує абсолютно особисте, егоїстичне задоволення, але дитина, якою милуються, зростає впевненим в тому, що всесвіт щасливий від того, що він існує. У сексуального задоволення той же егоїстичний елемент. Цілуйте і торкайтеся вашого партнера не тому, що це може бути йому приємно, а тому що це приємно вам", – зазначає Снайдер.

Сексуальний егоїзм дає більше відчуття близькості, ніж сексуальна щедрість, вважає психіатр. Якщо ви насолоджуєтеся вашим партнером і берете на себе відповідальність за власне збудження, те ж саме може зробити і він.

"При цьому я не стверджую, що всі форми сексуального егоїзму годяться – ми тут говоримо про глибокий зв'язок, про близькість двох людей. Не думайте, що сконцентруватися в сексі на своїх переживаннях – погано. Просто написати статтю в дусі "10 трюків в ліжку, які зведуть його з розуму" набагато простіше, ніж пояснити людям необхідність усвідомлювати власні відчуття", – додав сексопатолог.

Источник

Утепляем дом Самостоятельная установка стиральной машины Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Инструменты для малярных работ Лепнина из гипса

Лента новостей