06.08.2020 12:54

Отримання сертифікату з підвищення кваліфікації

Отримання сертифікату з підвищення кваліфікації
Евгений Стелькин

Постійний професійний розвиток є запорукою якості сучасної освіти України. Тому вчителі завжди мають прагнути розвиватися та отримувати нові навички. На сьогоднішній день для досягнення цієї мети існує багато методів, одним з яких являється проходження онлайн-курсів та вебінарів. Вони дозволять отримати нові навички та знання, а також вивчити нові шкільні програми. Після завершення таких курсів вчителі отримують спеціальний сертифікат з підвищення кваліфікації.

Освітній проект «На урок» пропонує велику кількість курсів, які направлені на покращення рівню сучасної освіти. Над створенням проектів працюють професіонали своєї справи, які здатні представити для педагогів кращі результати. В команді співробітників компанії працюють спеціалісти з багатим досвідом, які докладають максимальних зусиль для отримання ефективності своєї роботи. Керівники курсів та вебінарів мають спеціальну вищу педагогічну освіту та багатий досвід, завдяки яким мают можливість поділитися своїми професійними знаннями та досвідом з іншими. На сайті компанії можно поближче познайомитися з різноманітними курсами та їх викладачами. Кожна з пропозицій має повний опис та обсяг з кількістю годин проходження курсу. Кожен з яких поділений на відведену кількість тем, які закріплюються проходженням відповідних тестів та перевіркою знань. До таких курсів додається багато корисного додаткового матерілу для самостійного вивчення та ознайомлення. Для можливості запису на певний курс необхідно пройти реєстрацію на порталі компанії.

Проект «На урок» пропонує увазі вчителів різних напрямків велика кількість онлайн вебінарів. Після яких видається свідоцтво про їх проходження. Такі онлайн-вебінари здатні надати учасникам можливість спілкування і дискусії з колегами. Також кожен з учасників проекту зможе задати питання викладачеві. Компанія на постійній основі оновлює і поповнює свій асортимент актуальними пропозиціями. Записи онлайн-трансляцій дозволяють переглядати всі уроки після їх завершення. Лектори таких вебінарів є досвідченими фахівцями, які допоможуть вам придбати нові знання в сфері педагогіки. Всі вебінари зручно розсортовані по окремим категоріям длч швидшого пошуку. Різні варіанти напрямків дозволять обрати необхідний варіант для покращення знань. Поспішайте зареєструватися на онлайн-курси і вебінарів від освітнього проекту «На урок»!

Особенности пластиковых окон для делового офиса Спортивные комплексы для развития детей Экономим на отоплении Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Инструменты для малярных работ

Лента новостей