25.05.2018 12:17

Палій про артистів-«президентів»: За ті гроші, які треба заплатити у якості застави, вони собі роблять непоганий піар

Евгений Стелькин

В українському суспільстві немає запиту на блазнів. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог, історик і публіцист Олександр Палій.

Коментуючи намір деяких артистів взяти участь у президентських виборах, наш співрозмовник зазначає, що дехто з них задіяний у політичній технології, а дехто просто робить свій піар.

«За ті гроші, які треба заплатити у якості застави, вони собі роблять непоганий піар. Тому треба до цього ставитися саме так. В суспільстві немає запиту на блазнів, є запит на серйозну політику, відповідальну, чисту, притомну, правильну, зважену і в той же час рішучу. Є недовіра до багатьох політиків, майже до всіх практично. І власне цим люди хочуть скористатися, але я не думаю, що це буде для них успішно, тому що за блазнів наші люди не голосують»,- каже політолог.

На думку експерта, «свіжою кров'ю» може стати будь хто: «Просто чесна людина, яка дієздатна, конкурентно здатна. Як правило, у нас найрозумніші люди — це бізнес, але бізнес має свою психологію. Тобто там людина звикає тільки гроші отримувати, зиск, і це накладає певний відбиток на людей і на їхню поведінку. Але, в принципі, якщо говорити про компетентність, то найбільш компетентні люди у нас в дрібному і середньому бізнесі. Ну, є на адміністративних посадах теж багато недурних людей, але, знов-такі, вони часто зіпсовані або корупцією, або просто атмосферою — вони звикли робити не так, як корисно для країни, а так, як їм скаже начальство».

Источник

Лепнина из гипса Корпоратив на работе: что надеть? Как организовать туристический поход Стулья для кухни Инструменты для малярных работ

Лента новостей