20.10.2020 20:05

Павлишина - новий лідер рейтингу на посаду міського голови Шепетівки

Павлишина - новий лідер рейтингу на посаду міського голови Шепетівки
Евгений Стелькин

Світлана Павлишина очолила рейтинг кандидатів на посаду міського голови Шепетівки. За неї готові проголосувати 32,2 % виборців. Такі дані опитування ВГО «Передові правові ініціативи», яке проводилось в період з 12 по 17 жовтня 2020 року.

За попереднього лідера перегонів Віталія Бузиля, більш відомого у Шепетівці як “людина Мовсісяна”, готові проголосувати 29,7 % виборців.

Наразі підтримка виборців розподілилася наступним чином:

32,2 % - Світлана Павлишина, висуванка від партії “За конкретні справи”, керівник Служби соціальної політики Хмельницького регіону, колишня заступниця голови Хмельницької облдержадміністрації.

29,7 % - Віталій Бузиль, самовисуванець, член партії “Європейська солідарність”, заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації, вважається креатурою місцевого бізнесмена Ар­тура Мов­сі­сяна.

16,5 % - Михайло Полодюк, висуванець від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", діючий міський голова Шепетівки.

8,2 % - Петро Дзяворук, самовисуванець, голова Шепетівської районної ради.

2,8 % - Володимир Синюта, самовисуванець, пенсіонер.

9,7 % - важко відповісти.

1,9 % – відмовилися відповідати.

Загалом на посаду міського голови Шепетівки претендують 11 кандидатів.

Нагадаємо, Світлана Павлишина добре відома за свою допомогу громаді у медичній та соціальній сфері. Колишня заступниця голови Хмельницької облдержадміністрації, яка на цій посаді опікувалася соціальною сферою, з поширенням пандемії COVID-19 Світлана Павлишина увійшла до кризового штабу Хмельницької області та опікувалася забезпеченням Шепетівської громади медичним обладнанням, в тому числі апаратами ШВЛ, та засобами захисту. До слова, саме команда «За конкретні справи» ініціювала проєкт капітального ремонту інфекційної лікарні у Шепетівці, щоб створити належні умови для пацієнтів.

В “плюс” Павлишиній зіграло те, що вона нова для громади людина, а значить не заплямована корупційними скандалами та кримінальними зв’язками. Крім того, виборцям імпонують пропоновані нею системні зміни. Зокрема, у разі обрання міським головою, Світлана Павлишина планує ініціювати масштабну програму благоустрою Шепетівки та запропонувати комплексне вирішення нагальних проблем места, серед яких водозабезпечення, освітлення, встановлення сучасних безпечних ігрових майданчиків та облаштування належних прибудинкових територій.

Її найближчий конкурент Віталій Бузиль також будує свою передвиборчу програму навколо питання інфраструктури. Використовуючи фінансові ресурси свого покровителя бізнесмена Ар­тура Мов­сі­сяна, активно латає дороги, але, за словами експертів, йому не вистачає системного бачення змін, які необхідні для комфортного життя у Шепетівці. Також негативний фон створює впливовий покровитель кандидата - вірменський бізнесмен.

Источник

Выращивание цветной капусты Купить новостройку или вторичку? Прогулки на водном транспорте Корпоратив на работе: что надеть? Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей