01.10.2019 13:16

Переваги аутсорсингової бухгалтерії для ТОВ

Переваги аутсорсингової бухгалтерії для ТОВ
Евгений Стелькин

Коректне та професійне ведення бухгалтерського обліку – невід’ємний елемент функціонування для будь-якого бізнесу. Особливо, якщо мова йде про ТОВ – товариства з обмеженою відповідальністю. Оскільки далеко не усі підприємці мають можливість найняти бухгалтера в штат (зарплати є стабільно високими), сьогодні ми розглянемо послугу під назвою «аутсорсингова бухгалтерія для IT-ТОВ» (https://mcg-lv.com/buhgalterskij-autsorsing-it-tov/). 

Що таке аутсорсингова бухгалтерія для IT? Це – надання послуг віддалено. Ви підписуєте договір з компанією, встановлюєте перелік, особливості та вартість ведення бухгалтерії. З моменту підписання, усіма бухгалтерськими справами на Вашому підприємстві займатиметься команда висококваліфікованих бухгалтерів.

Вам більше не потрібно хвилюватися про:

  • Відповідність первинної документації встановленим законодавством нормам;
  • Ведення обліку фінансів;
  • Нарахування податків до сплати;
  • Нарахування заробітних плат найманим працівникам;
  • Ведення та подання звітності.

Аутсорсиноговий бухгалтер, окрім надання перелічених послуг, представлятиме Ваші інтереси під час проведення податкових перевірок, а також може виконувати роль фінансового консультанта.

Порада: співпраця з аутсорсинговою компанією стане в нагоді вже на етапі державної реєстрації ТОВ. Обрання кодів КВЕД, системи оподаткування, заповнення та подання реєстраційних документів – з усіма цими справами допоможе впоратися кваліфікований бухгалтер.

Чому аутсорсингова бухгалтерія – це вигідно?

Мова йде про оптимальне співвідношення вартості та якості послуг. Аутсорсинг – це дешевше, ніж найм спеціаліста в штат, та набагато якісніше, ніж співпраця з бухгалтерами-фрілансерами. Особливо, якщо обрати надійну аутсорсингову компанію. Тому скажемо декілька слів про вибір спеціалістів для аутсорсингової співпраці.

Насамперед, нас цікавить освіта та реальна кваліфікація бухгалтерів, практичний досвід роботи. Важливо, щоб компанія спеціалізувалась конкретно на веденні бухгалтерії для підприємств із Вашою (або схожою) специфікою. Переконатися у кваліфікації бухгалтерів можна вже під час попередньої бесіди.

Окрім того, не буде зайвим ознайомитися з відгуками клієнтів, які співпрацювали/співпрацюють з конкретною бухгалтерською компанією. Це допоможе скласти цілісне враження про її діяльність та прийняти правильне рішення. І, звичайно ж, порівняйте декілька пропозицій між собою: так Ви знайдете найкращу. Бажаємо успіху!

Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Транспортировка грузов на фурах Спортивные комплексы для развития детей Купить новостройку или вторичку? Экономим на отоплении

Лента новостей