03.07.2021 12:25

Переваги секційних гаражних ворот

Переваги секційних гаражних ворот
Катя Фомина

Власники автомобіля намагаються створити для свого транспортного засобу максимально комфортні умови експлуатації. Захистити автомобіль від зовнішніх впливів і негод дозволяє гараж з підйомними воротами. На сьогоднішній день існує велика різноманітність видів воріт, серед яких найбільш затребуваними конструкціями є саме секційні ворота. Надійні секційні гаражні ворота Станкор виготовляються з якісних сендвіч-панелей, надійно захищених від перепадів температур, вітрів і інших впливів. Вони можуть бути встановлені в офісних приміщеннях, приватних будинках, підприємствах, державних і адміністративних приміщеннях. Тим хто планує придбати секційні ворота, можна розглянути готові пропозиції з каталогу компанії STANKOR.

Секційні гаражні ворота пропонують сучасний і естетичний зовнішнійвигляд з великою кількістю забарвлень. Конструкції таких воріт забезпечують максимальнийпростір для парковки автомобіля всередині.  Сама конструкція відкривається у вертикальному положенні, надійно фіксуючи секції вгорі. Для приватного гаража оптимальним варіантом є універсальні підйомні ворота. Завдяки спеціальним роликам сендвіч-панелі з легкістю пересуваютьсявгору і вниз. Надійні конструкції забезпечують довгий термін експлуатації до кілька десятків років. Також варто відзначити, що секційні ворота можуть забезпечити високий рівень шумоізоляції.

Бренд Stankor на сьогоднішній день є офіційним представником компанії Alutech. Головним завданням компанії є забезпечення і монтаж надійних конструкцій секційних воріт з високими технічними показниками.  На вартість секційних воріт істотно впливають розміри, вбрання полотно, тип покриття, особливості гаража і так далі. Термін експлуатаціі і надійність секційних воріт багато в чому залежить від правильного монтажу. Компанія Stankor готова запропонувати своїм клієнтам високоякісні та безпечні конструкції, які відповідають усім європейським стандартам. Штаб фахівців бренду включає в себе монтажників з багаторічним досвідом, які знають всі нюанси установки секційних воріт в гаражах. Привабливий зовнішній вигляд забезпечує не тільки естетичність, але і практичність таких конструкцій. На сайті компанії Stankor можна побачити наочні приклади робіт і переконатися в їх якості. Забезпечте для вашого автомобіля високий рівень безпеки і надійний захист з допомогою секційних ворот!

Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Экономим на отоплении Что такое профнастил? Корпоратив на работе: что надеть? Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации

Лента новостей