09.02.2018 11:14

Підвіконня Danke - інноваційна продукція відмінної якості

Підвіконня Danke - інноваційна продукція відмінної якості
Катя Фомина

Оздоблення і прикраса віконних прорізів сучасними власниками будинків, квартир, офісів, громадських будівель виконується з використанням якісної і надійної продукції. Такими і є підвіконня Danke - справжня інновація, створена з використання унікальних технологій і сучасного обладнання. Цінні якості виробів високо оцінили декоратори і оформлювача, а також приватні покупці, які вибирають для своїх будинків тільки краще. Європейський виробник виготовляється свою продукцію з використанням безпечного і екологічно чистої сировини, використовуючи метод пресування.

Підвіконня Danke: унікальні особливості європейської продукції

Естетично привабливі підвіконня прикрашають приміщення, ідеально вписуються як в сучасний, так і в класичний інтер'єр. Для виробництва використовується полівінілхлорид і деревна стружка, а в якості надійного покриття - акриловий ламінат. Це сучасна унікальна продукція, яка виробляється з високоякісної сировини. Пошаровий матеріал складається з:

  • Декоративною паперу.
  • Акрилової просоченням, яка заповнює простір між основним покриттям і папером.
  • ламіноване покриття.
  • Покривний шар.
  • Знімна плівка.

Використана шарувата структура робить продукцію високоміцної і надійної, практичною і зносостійкою. За рахунок використання міцного клею і під впливом електронно-променевого обладнання вдається отримати практично монолітну структуру, в якій шари міцно пов'язані між собою. Особливість і вигідна перевага товару в тому, що він не містить небезпечних хімічних компонентів, навіть при нагріванні в повітря не виділяються токсини і отрути.

Широкі декоративні можливості

Виробник зробив акцент не тільки на якість одержуваної продукції. Увага приділена і декоративної складової, а вона дуже різноманітна. Серед величезної кількості аналогічної продукції саме товари бренду «Данке» користуються популярністю в силу своєї естетичної цінності і різноманітності декоративних рішень. На вибір покупцям запропоновано підвіконня:

  • У класичному виконанні - білий матовий, глянсовий, сатиновий, чорний глянсовий і матовий тони.
  • Майстерна імітація мармуру - кремові, коричневі, сірі, блакитні тони.
  • Стилі під дерево - від приємних світлих відтінків до благородних насичених тонів справжнього дерева. Структура і деревний малюнок збережені.

Запропоновано і справжній ексклюзив серії «Rojo Alicant». На сайті http://kom-fort.kiev.ua/produktsiya/podokonniki/danke широкий вибір підвіконь Данке.

Диета для страдающих от диабета Выращивание цветной капусты Прогулки на водном транспорте Как организовать туристический поход Купить новостройку или вторичку?

Лента новостей