28.10.2017 22:59

Погляньте, що станеться із жінкою без інтиму

Евгений Стелькин

Скільки б не ображалася прекрасна половина людства на жарти у свій бік, але правди не приховаєш – відсутність інтимного життя справді згубно впливає на жіночий організм.

Якщо ви не хочете, щоб вас, як у доброму старому фільмі, називали "сухою і байдужою", або ще й жорсткіше, погляньте, чим загрожує відсутність сексу за висновками медиків:

Низька самооцінка

Трапляється, що навіть у заміжніх із цим проблеми: нібито й приваблива, і регулярно займатися цим ніхто не заважає. Якщо ви добровільно говорите "ні" задоволенню, то потім не дивуйтеся, звідки у вас виникають комплекси, чому не задовольняє відображення у дзеркалі і навіщо вас так часто запитують: "що сталося?". Науково доведено, що під час статевого акту жінка відчуває себе по-справжньому щасливою.

Проблеми зі шкірою

Придивіться до самотніх уважніше. Вони дуже часто використовують тональний крем, аби приховати недоліки на обличчі. Все тому, що секс стимулює виділення природного колагену, і як результат – виглядаєте молодше, зникають навіть мімічні зморшки.

Депресія

Припиніть себе переконувати, що розлючені без причини: настрій безпосередньо пов'язаний із близькістю, а якщо її немає, організм не виробляє серотонін (гормони радості), почуваєтеся напружено і постійно підвищуєте голос.

Зниження імунітету

Фізіологи в один голос стверджують: займатися сексом треба не менше двох разів на тиждень і тоді ймовірність захворювань (особливо сезонних) зменшиться на 30%. Імунітет буде більш стійким до вірусів, тому про ГРВІ та грип можете забути.

Источник

Новость о пожаре в Мытищи Транспортировка грузов на фурах Самостоятельная установка стиральной машины "Умный" ремешок для часов Как быстро увеличить депозит

Лента новостей