28.10.2017 22:59

Погляньте, що станеться із жінкою без інтиму

Евгений Стелькин

Скільки б не ображалася прекрасна половина людства на жарти у свій бік, але правди не приховаєш – відсутність інтимного життя справді згубно впливає на жіночий організм.

Якщо ви не хочете, щоб вас, як у доброму старому фільмі, називали "сухою і байдужою", або ще й жорсткіше, погляньте, чим загрожує відсутність сексу за висновками медиків:

Низька самооцінка

Трапляється, що навіть у заміжніх із цим проблеми: нібито й приваблива, і регулярно займатися цим ніхто не заважає. Якщо ви добровільно говорите "ні" задоволенню, то потім не дивуйтеся, звідки у вас виникають комплекси, чому не задовольняє відображення у дзеркалі і навіщо вас так часто запитують: "що сталося?". Науково доведено, що під час статевого акту жінка відчуває себе по-справжньому щасливою.

Проблеми зі шкірою

Придивіться до самотніх уважніше. Вони дуже часто використовують тональний крем, аби приховати недоліки на обличчі. Все тому, що секс стимулює виділення природного колагену, і як результат – виглядаєте молодше, зникають навіть мімічні зморшки.

Депресія

Припиніть себе переконувати, що розлючені без причини: настрій безпосередньо пов'язаний із близькістю, а якщо її немає, організм не виробляє серотонін (гормони радості), почуваєтеся напружено і постійно підвищуєте голос.

Зниження імунітету

Фізіологи в один голос стверджують: займатися сексом треба не менше двох разів на тиждень і тоді ймовірність захворювань (особливо сезонних) зменшиться на 30%. Імунітет буде більш стійким до вірусів, тому про ГРВІ та грип можете забути.

Источник

Как быстро увеличить депозит Правила педикюра Самостоятельная установка стиральной машины Прогулки на водном транспорте Как организовать туристический поход

Лента новостей