22.07.2020 14:55

Політик розповів про те, хто насправді стоїть за «луцьким терористом»

Політик розповів про те, хто насправді стоїть за «луцьким терористом»
Евгений Стелькин

Український політик Дмитро Лінько зазначив, що після вчорашніх подій у Луцьку виникло чимало питань до Баканова, Зеленського, а також до перемовин президента з терористом.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи те, що під час вчорашніх подій у Луцьку був присутній міністр Аваков, а не керівник СБУ Баканов, політик зазначив, що це є дуже дивним, адже тероризм перебуває саме у компетенції Служби Безпеки.

«По закону, якщо у нас трапляється терористична ситуація, то антитерористичні дії — це підпорядкування СБУ. Безумовно, МВД, поліція мають приймати в цьому участь спільними діями, але тероризм — це безпосередньо робота СБУ. Всі ці злочини по закону має розслідувати СБУ. Чому там не було Баканова і чим він займався в цей час, різні версії ходять з цього приводу. Тут залишається відкрите питання, чому він на це не відреагував», - пояснив він.

Лінько також наголосив, що останні теракти в Україні не мають у собі сенсу та адекватних вимог.

«Ми можемо гадати, віримо чи не віримо, але у нас дійсно виникає величезна кількість питань, аналізуючи події, на які ми не маємо відповіді. По-перше, це вже третій так званий теракт: два мінування мостів у Києві, третій вчора у Луцьку. Абсолютно нетипові, безсенсові, без якоїсь ідеології, люди або хворі, або ще якісь, і все це супроводжується величезними, помпезними і пафосними операціями з БТРами і т.д. Ми можемо спостерігати за подібними ситуаціями в світі і в Україні. В світі шириться радикально-ісламістський тероризм, він має якусь певну ідеологічну основу боротьби за певні ідеали. В Україні до цього траплялися вбивства, ми у стані війни з Росією, і ми розуміємо, що тут є російська агентура, яка проводить терористичну діяльність. Але якихось вимог адекватних тероризму, які раптово з'являються і так само раптово закінчується, нема. Безумовно, це величезне питання», - зазначив політик.

За його словами поведінка президента, його прямі перемовини з терористом і реакція на це Москви наштовхують на думку реалізації спланованого кимось сценарію.

«Вчорашня поведінка Зеленського, який сам особисто вступив в перемовини, пішов на вимоги терориста і реакція після цього Москви, яка говорить, що якщо Зеленського говорить з ним, то що йому заважає говорити з донбаськими терористами, виглядає дуже підозріло. Це виглядає як бажання показати президента, Головнокомандувача як миротворця, який може вирішити питання з терористами. Особливо, якщо людина неадекватна, не ведеться на перемовини з поліцією, журналістами, а от президента послухали. Тут велика кількість питань. І останнє, це вже такий жарт, що варто було б в цій постановці рекламувати Зеленському не фільм “Земляне”, який вимагав терорист, а фільм “Свати”, і тоді все стало б на свої місця і все стало би зрозуміло», - підсумував Лінько.

Источник

Утепляем дом Проблема гаджетомании у детей Выращивание цветной капусты Самостоятельная установка стиральной машины Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей