23.06.2017 13:36

Політолог: Інцидент з Гужвою розкриє багатьох агентів впливу Москви в ЗМІ

Політолог: Інцидент з Гужвою розкриє багатьох агентів впливу Москви в ЗМІ
Евгений Стелькин

Останнім часом ми спостерігаємо за унікальними процесами по виявленню агентурної кремлівської мережі в Україні, і далі нам буде легше ідентифікувати колаборантів у всіх сферах. Про це на своїй сторінці в Facebook пише відомий український політичний аналітик Павло Нусс, переказує replyua.net.

Як приклад, експерт наводить корупційний скандал, пов'язаний з головним редактором скандального видання «Страна. юа» Ігорем Гужвою, який сповідував чітко проросійський курс, проводячи редакційну політику. На думку Павла Нусса, «інцидент з Гужвою розкриє багатьох агентів впливу Москви в ЗМІ, які стануть на захист корумпованого і до мізків проросійського головного редактора «Страни.юа».

За словами аналітика, друге, на що варто звернути увагу, це Юлія Тимошенко, яка виступила з «пропозицією» імпічменту президента. «Минуло зовсім небагато часу після того, як я писав про те, що головна мета, яку ставить перед собою зараз Путін – повалення або імпічмент президента України Порошенко, і звернення київської партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко і вимога самої Тимошенко – зайве підтвердження факту активізації п'ятої колони», - резюмував Нусс.

Источник

Лето – 2015. Модные женские часы Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Транспортировка грузов на фурах Стулья для кухни Проблема гаджетомании у детей

Лента новостей