30.11.2017 14:28

Політолог Палій розказав, що насправді відбувається з Мінськими угодами

Евгений Стелькин

Заява пана Авакова по Мінським угодам викликана внутрішньополітичними питаннями. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів політолог, історик і публіцист Олександр Палій.

Коментуючи наслідки заяви міністра внутрішніх справ України, наш співрозмовник зазначає, що очевидно, “Народний фронт” збирається йти на вибори самостійно, тому зараз намагається консолідувати підтримку, і люди у них є.

«Власне кажучи, й лунають такі заяви. Але весь світ розуміє, що за зовнішню політику у нас в країні за законом відповідають президент, міністр закордонних справ, Кабмін і ВР, яка встановлює основні засади зовнішньої політики, - і все. Думка окремих членів коаліційного уряду, вона важлива, звичайно, бо ми розуміємо, що Аваков не останній міністр, а один з ключових, але все ж таки, фактично, зовнішню політику визначають президент, ВР і МЗС. Тому таку риторику треба розуміти як насамперед внутрішньо політичну, орієнтовану на наших громадян», - додає політолог.

На думку Палія, насправді є велике розчарування в Мінських угодах, тому що угода є, а стрілянина продовжується, як і загибель наших бійців та мирних мешканців. І звичайно, що це розчаровує багатьох.

«Але, з іншого боку, Мінські процеси приводять до хороших новин, про поступове виснаження економіки Росії. Ну і за цей час Україні вдалося зміцнити свою оборону. В принципі, можна сказати, що Мінські угоди свою функцію виконують, не зважаючи на ті супутні достатньо трагічні і драматичні речі», - відзначає публіцист.

Олександр Палій впевнений, що сьогодні на жаль немає нічого іншого, ніж Мінські угоди.

«Це, власно кажучи, те, що говорять європейці і американці. Просто інших документів, які б вирішували це питання, не існує. Ми маємо Женевські угоди від квітня 2014 року, але про них вже майже забули», - резюмував наш співрозмовник.

Нагадаємо, раніше інтернет-видання Страна.UA опублікувало інформацію, що Геращенко довелось коментувати резонансну заяву міністра внутрішніх справ Авакова про "мертві" Мінські угоди.

Источник

Стулья для кухни Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Выращивание цветной капусты Корпоратив на работе: что надеть? Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей