02.08.2016 12:48

Політолог: Заяви Трампа про Крим – це провокації на вимогу Кремля

Політолог:  Заяви Трампа про Крим – це провокації на вимогу Кремля
Евгений Стелькин

Через Крим Третя світова війна точно не розпочнеться – це перебільшення. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA заявив політолог, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергій Пархоменко. Так він прокоментував заяву кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа про те, що «Третя світова війна почнеться, якщо США спробує силою повернути Крим Україні».

«Трамп або свідомо займається маніпуляцією на вимогу чи прохання агентури Кремля, яка цілком можливо його підтримує, або він абсолютно некомпетентний в питанні Криму. Адже щодо, що Крим будуть відвойовувати, тим паче за рахунок Сполучених Штатів, – це або провокація, або абсолютне особисте невігластво Трампа», - вважає наш співрозмовник.

«Потрібно розуміти, що повернення Криму можливе тільки після того, як Росія економічно занепаде. І тоді навряд чи слабка дестабілізована Росія зможе бути країною, яка буде активним учасником такого глобального конфлікту, як Третя світова війна. Це малоймовірно. Це означає, що Трамп, швидше за все, необізнаний ні в геополітиці, ні в історії, ні в елементарних речах державотворення», - додав політолог.

Сергій Пархоменко схиляється до думки, що зараз ні в Україні, ні в Європі, ні в Америці немає не те, що рішення, немає навіть готовності обговорювати питання відвоювання Криму.

Також експерт впевнений, що безпечного шляху розв’язання кримського питання – немає: «Повернення неможливе без початку партизанської війни в самому Криму, без заяв з боку самих кримчан, без бажання більшості кримчан не тільки говорити про Україну, а вимагати повернення Криму до складу України. Тому без партизанських дій, без вимоги до російської влади з боку української громади припинити окупацію, вийти з території Криму та допустити українську адміністрацію – без цього нічого не буде».

Сергій Пархоменко прогнозує, що найближчим часом ми навряд чи побачимо якісь партизанські дії, бо «українська держава абсолютно не формує порядок денний по Криму. Відповідно я не вірю не у військовий шлях повернення Криму до України».

Але в той же час, резюмував наш співрозмовник, «Росія має поглинутися у свої внутрішні проблеми, внутрішню революцію або громадянську війну, і тоді Україна зможе вирішувати питання Криму за рахунок непрямої військової агресії, а за рахунок поступового введення адміністрації, наприклад, міжнародних організацій або ООН. Це справа найближчих 10-ти років, але можливо, Росія занепаде економічно і політично наступного року, і тоді це питання 5-8-ми років».

Нагадаємо, що кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що Третя світова війна почнеться, якщо США спробує силою повернути Крим Україні. Про це повідомляє видання Politico.

Проблема гаджетомании у детей Самостоятельная установка стиральной машины Как организовать туристический поход Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей