07.07.2021 17:42

Допомога в отриманні патенту на промисловий зразок

Допомога в отриманні патенту на промисловий зразок
Евгений Стелькин

Сьогодні ніхто не буде заперечувати важливість використання патентованих торгових марок. Наше суспільство довго рухалося і, нарешті, прийшло до моменту, коли кожен винахідник, власник бізнесу може захистити своє творіння і мати гарантований захист від підробок, а значить і втрати прибутку. На сайті https://wisegroup.com.ua/ua/patent-na-promislovij-zrazok/ знаходиться адреса компанії, яка допоможе швидко оформити патент і зареєструвати його у відповідному реєстрі. Якщо ви вирішили отримати патент на свою торгову марку, то слід звернути увагу на те, що в оцінці унікальності винаходу або торгової марки беруть участь кілька чинників: новизна, унікальність форми та промислова цінність. Промисловий зразок - підсумковий результат оцінки художнього конструювання.

На відміну від країн Старого Світу і Америки, в Україні на отримання такого зразка у вас не піде багато грошей. До такого зразку висувається багато часу, що призводить до того, що при самостійній подачі заявки на отримання, приватні особи і організації можуть дуже довго чекати на рішення від патентного бюро України. Як завжди, бюрократія є головним ворогом творчої особистості. Звертаючись в Вайз, кожен користувач може самостійно оцінити якість і вартість послуг. На сайті є багато прикладів компаній, які свого часу звернулися за допомогою і вже кілька років ведуть успішну діяльність. Не варто думати, що «все велосипеди вже давно винайдені».

Ви завжди можете перевірити існування подібних предметів, розробок або послуг, перш, ніж будете платити гроші за збір необхідного пакету документів. Навіть якщо виявиться, що ви не є першопрохідцем в обраній області, фахівці компанії зможуть допомогти вам доопрацювати, частково або повністю переробити його презентацію, щоб ви змогли отримати не тільки національний, але і міжнародний патент. Не варто плутати промисловий зразок з корисною моделлю. Зразок стосується тільки новизни в графічному оформленні та унікальності зовнішнього вигляду. Ніхто не стане заперечувати того, що зображення - не менш важлива частина впізнаваності марки, ніж її продукція. Замовляючи отримання документів на промисловий зразок, ви отримуєте весь пакет, який дасть вам істотно прискорити процес отримання патенту в державному патентному бюро.

Спортивные комплексы для развития детей Лето – 2015. Модные женские часы Утепляем дом Как быстро увеличить депозит Как организовать туристический поход

Лента новостей