03.12.2016 17:01

Портніков: ракети над Кримом показали, чого боїться Путін

Портніков: ракети над Кримом показали, чого боїться Путін
Евгений Стелькин

Антиросійські санкції Заходу – це все добре, але вони не є найболючішими особисто для Путіна та його найближчого оточення. Російський президент переконаний, що його народ витривалий, вирощений на великій пропаганді дідівської війни та витримці, а тому не надто переймається через поглиблення економічної кризи. При цьому українські навчання поблизу Криму його не просто насторожили, а й налякали.

Сильна сучасна армія та новітня зброя – ось, чого найбільше боїться Путін. Про це у своєму блозі пише відомий журналіст і блогер Віталій Портніков, передає replyua.net.

Експерти дискутують, виголошуючи нові версії стосовно того, що ж так налякало Кремль, який заявляє, що «кримське питання» закрите і не потребує обговорення. «Судячи з того, який переполох розпочався в Москві, ніяке питання по Криму не закрите. Більше того, Путін розуміє, що Крим в будь-який момент можуть забрати. Він прекрасно усвідомлює те, що на його вік Крим ніколи не стане по-справжньому російським, а на нащадків Путіну просто начхати», – зазначив Віталій Портніков.

В Росії десятиліттями вважали, що Україна – це країна жебрачка, яка ніколи не була і не може бути рівною з Росією, а отже, коли українці показали, що у них є ракети не гірші, а, можливо й кращі, ніж в РФ, Путін дійсно перелякався, або ж, принаймні, задумався про те, що Україна з жебрачки перетворилася на достойного опонента.

Особенности пластиковых окон для делового офиса Как быстро увеличить депозит Стулья для кухни Проблема гаджетомании у детей Диета для страдающих от диабета

Лента новостей