05.09.2021 17:05

Послуги професійного перекладу текстів і документів

Послуги професійного перекладу текстів і документів
Катя Фомина

Ви хочете поїхати за кордон, але вам важко самостійно оформити нотаріальний документ на іноземній мові? Тоді вам обов'язково допоможе бюро перекладів Держпереклад у Києві http://translation.center. Ми складемо всі необхідні папери, які повністю відповідають міжнародним нормам, і перекладемо їх на потрібну мову.

До ваших послуг перекладачі, юристи, редактори та коректори з величезним досвідом роботи. Професійні співробітники компанії не тільки відмінно знають мови, але й розбираються у всіх тонкощах перекладу конкретних документів. Крім того, вартість послуг нашого бюро завжди вигідна замовнику. Будь-якому клієнту наша компанія надасть ідеальний, якісний переклад навіть самого складного тексту. Ми готуємо документацію на більш ніж п'ятдесяти мовах.

Головні переваги бюро перекладів у Києві

Вас цікавить, чому варто вибрати саме наше бюро? Сьогодні безліч зацікавлених клієнтів бажають співпрацювати з нами з таких причин:

  • грамотний і точний переклад будь-яких матеріалів;
  • вигідна вартість і якість послуг бюро в Києві http://translation.center/stoimost-perevodov;
  • виконання роботи згідно із заявленими термінами;
  • перевірка й коректування редактором усіх перекладених документів;
  • професійний юридичний супровід.

Серед наших пропозицій не тільки переклад документації. Також ми оформлюємо апостиль та нотаріальне завірення. Професійний переклад будь-якого тексту є непростим завданням. Наше бюро надає всім бажаючим результат найвищої якості. Будь-який клієнт може не сумніватися в тому, що замовлений ним переклад буде виконаний не тільки грамотно й якісно, ​​а й у відповідності з усіма міжнародними нормами. Крім апостиля та роботи з юридичними текстами ми надаємо послуги з перекладу технічних, медичних, фінансових та будь-яких інших матеріалів.

Вартість письмового перекладу залежить від тематики та мови. Прайс для слов'янських мов починається від 85 грн за сторінку, для європейських - від 120 грн, для мов країн Азії - від 160 грн. За усний переклад на слов'янські або європейські мови ми просимо 600 грн на годину, за азіатські - 1300 грн.

Переклад паспорта або диплома буде коштувати від 80 грн. Робота перекладача з іншими юридичними паперами оцінюється в 120 грн, легалізація апостилем обійдеться в 220 грн.

Компанія Держпереклад обов'язково допоможе вам оформити нотаріально завірений переклад документації. Зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами та наші відповідальні виконавці швидко й якісно виконають будь-яке замовлення!

Транспортировка грузов на фурах Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Инструменты для малярных работ Самостоятельная установка стиральной машины Особенности пластиковых окон для делового офиса

Лента новостей