05.08.2019 13:15

Повернення Донбасу. Політолог розповів, про що «забув» згадати у своїй заяві Разумков

Повернення Донбасу. Політолог розповів, про що «забув» згадати у своїй заяві Разумков
Евгений Стелькин

Поряд з інформаційним, санкційним, дипломатичним тиском, саме нова українська армія стримувала російську агресію на Донбасі. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів керівник Громадської організації «Українська рада з міжнародних відносин» Сергій Даниленко.

Коментуючи заяву глави партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова про те, що деоккупація і повноцінне повернення Донбасу неможливе за допомогою прийняття одних лише законів, наш співрозмовник зазначає наступне: «Насправді Разумков назвав ті 4 напрями, які у своїй діяльності щодо повернення тимчасово окупованих територій Донбасу до України застосовувала і попередня адміністрація. Але, як ми бачимо, Разумков, на жаль, не розуміє, що виконання цього завдання залежить від конкретних інструментів, які б могли бути реалізовані у напрямку інтеграції Донбасу. Президентська команда не конкретизує свої ініціативи, не демонструє «матеріальну частину», і це вихолощує дискусію. Ми змушені говорити тільки про загальні речі».

За словами експерта, напрями, які назвав Дмитро Разумков, правильні, але у озвученому головою «Слуги народу» списку не вистачає його думки щодо розвитку силового блоку української армії.

«Адже поряд з інформаційним, санкційним, дипломатичним тиском, саме нова українська армія стримувала російську агресію на Донбасі. Про армію він нічого конкретно не говорить, і це насторожує, адже поєднання дипломатичних, інформаційних і гуманітарних зусиль неможливо без надійного захисту української території з боку саме військових», - констатує Сергій Даниленко.

За словами співрозмовника видання, працюючи над відновленням контролю над частиною Донбасу, нова адміністрація і новий склад парламенту мають врахувати ті прорахунки, які були допущені представниками попередньої влади.

«Можливо, нова адміністрація запропонує заклади, які будуть виглядати реалістичними з точки зору інституційних і ресурсних можливостей України, які будуть адекватно сприйняті світовим співтовариством. Знов-таки, Разумков, коли говорить про свої ініціативи, не повідомляє, чи синхронізовані вони з нашими ключовими західними партнерами, що, по суті, є однією з умов успішної протидії російській агресії на Донбасі», - резюмував політолог.

Источник

Диета для страдающих от диабета Транспортировка грузов на фурах Утепляем дом Что такое профнастил? Спортивные комплексы для развития детей

Лента новостей