03.04.2018 12:18

Правозахисник Чемерис про е-декларації антикорупціонерів: «Це отвєтка, удар у відповідь»

Евгений Стелькин

Українці не проти подивитися декларації так званих антикорупціонерів. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів правозахисник, член правління Української Гельсінської Спілки Володимир Чемерис.

На думку співрозмовника видання, е-декларування для активістів і членів неурядових організацій буде відмінено, оскільки є достатньо серйозні заяви з боку лідерів країн Заходу.

«Я взагалі-то не бачу ніяких проблем в декларуванні не тільки чиновників, але й тих людей, яких називають антикорупціонерами чи членами громадських рад, а також більш ширшого кола осіб. Але в даному випадку, звичайно, це питання інше. Насправді питання полягає у тому, що йдеться про те, що так звані антикорупціонери добилися того, що чиновники тепер мусять подавати е-декларації, і рішення про те, щоб декларували антикорупціонери, це отвєтка, удар у відповідь», - пояснює експерт.

«Я думаю, що, по суті, це йде боротьба за вплив на внутрішньоукраїнську політичну ситуацію, тому так сильно представники країн Заходу виступили проти такого декларування, оскільки воно дозволяє діючій владі впливати на антикорупціонерів», - додає правозахисник.

«Антикорупціонери вже задекларували свої статки, тобто вони де-факто показали те, що в них є. Це, як виявилось, не зовсім звичайні люди, це люди достатньо багаті. Я думаю, що більшість суспільства ставиться до декларування антикорупціонерів достатньо спокійно, тобто ті скандали, які вже були навколо цих осіб, показали, що там не є святе життя, і я думаю, що українці не проти подивитися ці декларації. Я думаю, що на цьому все власне і закінчиться. Всі сторони отримують статус-кво, і будуть і вовки ситі, і вівці цілі», - резюмував Володимир Чемерис.

Источник

Купить новостройку или вторичку? Как организовать туристический поход Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Правила педикюра Лето – 2015. Модные женские часы

Лента новостей