Правозахисник: Зеленський і Ко використовують справи Стерненко і Порошенко заради піару

Правозахисник: Зеленський і Ко використовують справи Стерненко і Порошенко заради піару
Евгений Стелькин

За умов теперішньої влади справа Стерненко може йти довго. Таку думку висловив в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту Інтернет-видання Новини України – From-UA правозахисник, член Правління Української Гельсінської спілки Володимир Чемерис.

Наш співрозмовник привів аналогію зі справою вбивства Бузини, яку почали розслідувати ще за попередньої влади і досі не розкрили..

«Тобто люди, які підставне звинувачуються в його вбивстві, спокійно ходять на роботу, займають пости в наглядових радах в міністерствах, і суд йде настільки повільно, що це вже просто непристойно», - зауважив правозахисник.

Швидше всього, гадає наш співрозмовник, так воно і буде йти. Звичайно, в першу чергу тиск громадськості і правозахисних організацій привів до того, що все-таки підозра була вручена, але вручення підозри — це навіть не півсправи, це просто самий початок.

«Тобто в зв'язку з тим, що зараз була вручена підозра і колишньому президенту Порошенко і, і Стерненко, швидше за все, в цьому є політичні підстави. Без сумніву, ці підозри необхідно було вручати. В справі Порошенка 22 справи, щодо нього є. Без сумніву, якщо б у нас була незалежна правоохоронна і судова система, так би і було, але те, що так довго ці підозри не вручались, а лише зараз, то це наводить на думку, що в цьому є певний політичний підтекст, пов'язаний з тим, що екс-президент Порошенко не виконує певні зобов'язання, які взяв на себе в розмовах з представниками нової влади», - підкреслив експерт.

Наш співрозмовник вважає, що це все такий політичний процес, який закінчиться тим, що ті справи будуть настільки затягнуті і будуть підніматися лише тоді, коли це буде необхідно для представників нової влади.

«Якби у нас була незалежна правоохоронна система, то цим людям вже давно не то що підозри повинні були вручити, але вони повинні бути, як мінімум, під арештом, і вже мусили б йти до суду», - резюмував наш співрозмовник правозахисник Володимир Чемерис.

Источник

Проблема гаджетомании у детей Диета для страдающих от диабета Стулья для кухни Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Прогулки на водном транспорте

Лента новостей