21.10.2020 10:45

Президентське опитування 25 жовтня порушує Конституцію і закони України, - Поживанов

Президентське опитування 25 жовтня порушує Конституцію і закони України, - Поживанов
Евгений Стелькин

Кандидат на посаду Київського міського голови від Радикальної партії Олега Ляшка Михайло Поживанов звернувся до Центральної виборчої комісії, міської територіальної виборчої комісії, до Міністра внутрішніх справ України та до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України з вимогою не допустити незаконне президентське опитування, що заплановано провести 25 жовтня в день місцевих виборів, та призупинити його реалізацію до розгляду справи по суті.

Про це Михайло Поживанов заявив на своїй сторінці у Фейсбук у відеозверненні до громадян України, мешканців столиці та кандидатів на посаду мера Києва.

«Я, Михайло Поживанов, кандидат на посаду Київського міського голови від Радикальної партії Олега Ляшка, звертаюсь до всіх кандидатів на цю посаду, кому не байдуже майбутнє Києва. Ми вболіваємо за місто. Ми хочемо, щоб місто розквітало. Тому нас хвилює те, що власники Банкової вкотре збираються порушити закон і вдатися до маніпуляцій свідомістю киян», - зазначив Поживанов.

Він впевнений, що так зване президентське опитування по суті є грубим порушенням Конституції і законів України, яке дозволяє окремій політичній силі використовувати ім’я президента в день виборів для незаконної агітації.

«Цього не повинно бути!» - наголошує він та додає: «Банкова йде ва-банк. Сьогодні вони порушують закон про вибори, а завтра вони перетворять міського голову на весільного генерала. Києвом буде керувати голова Київської міської державної адміністрації, призначений Банковою. Саме тому, ми повинні зупинити це беззаконня вже сьогодні. Нам не байдуже, що буде з країною і з Києвом після 25 жовтня».

Поживанов закликав усіх кандидатів на посаду мера столиці об’єднатися навколо його ініціативи й не допустити порушення Основного Закону.

«Ми з вами не об’єдналися до виборів і це зрозуміло: кожен має власний погляд на розвиток міста та власні політичні амбіції. Але я переконаний, що сьогодні любов до нашого міста повинна об’єднати нас. Тому я закликаю усіх кандидатів приєднатись до моєї ініціативи.

Сьогодні я офіційно звернувся до Центральної виборчої комісії, до міської територіальної виборчої комісії, до Міністра внутрішніх справ України та до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України з вимогою НЕ ДОПУСТИТИ НЕЗАКОННЕ ПРЕЗИДЕНТСЬКЕ ОПИТУВАННЯ, призупинити його реалізацію до розгляду справи по суті.

Я переконаний, що мене підтримає не тільки більшість киян, а й українців. Бо в Україні повинна працювати Конституція і закони», - підкреслив Михайло Поживанов, кандидат на посаду Київського міського голови від Радикальної партії Олега Ляшка.

Источник

Выращивание цветной капусты Что такое профнастил? Новость о пожаре в Мытищи Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Диета для страдающих от диабета

Лента новостей