02.11.2017 22:28

Прибили обличчям вниз і скували ланцюгами: моторошна могила відьми шокувала весь світ

Прибили обличчям вниз і скували ланцюгами: моторошна могила відьми шокувала весь світ
Евгений Стелькин

У Німеччині під час будівництва дороги в передмісті міста Цайц робочі виявили людські останки з кістками. Після викликаної поліції з'явилися археологи, які зацікавилися цією знахідкою. Виявилося, що попереднє датування знахідки близько 500-751 рік. Керівник розкопок Сусанна Фрідріх розповіла, що це захоронення є незвичайним.

Як виявилося, це похована дівчина 16-18 років. Вона була похована обличчям вниз, руки зв'язали, а в спину встромили залізний прут, який "притискає" тіло до землі.

"Можливо, дівчина була похована таким чином, щоб її душа не змогла покинути могилу. Але ми не виключаємо, що особа була інвалідом, або у неї були якісь фізичні особливості. Цілком можливо вона мала особливими, незрозумілими по тим часам здібностями, які здавалися страшними, у зв'язку з чим її і поховали. Або її просто вважали відьмою", – розповідає про свої припущення Сусанна.

Керівник розкопок також не виключає, що причиною такого поводження з покійною могло бути її походження – можливо, дівчина прийшла в ці краї здалеку і вважалася "білою вороною", яка не сподобалася соціуму.

"Дівчина похована головою на схід, а не на захід, як було прийнято. Залізний прут, протикає спину і груди, заважаючи тілу знову воскреснути. Поховання лицем донизу переслідувала ту ж мету: відвести мертву душу від живих", – додала Фрідріх.

Источник

Диета для страдающих от диабета Самостоятельная установка стиральной машины Лепнина из гипса Стулья для кухни Спортивные комплексы для развития детей

Лента новостей