Пробудження вночі: подивіться на годинник і дізнайтеся, чому це відбувається

Пробудження вночі: подивіться на годинник і дізнайтеся, чому це відбувається
Евгений Стелькин

Китайська медицина розглядає організм людини, як систему 14 меридіанів, що пролягають крізь тіло. Кожен меридіан спрямований до певного органу і відповідає за його життєдіяльність. Шляхом голковколювання або тиску на активні точки, які розташовані на цих меридіанах, можна вилікуватися від багатьох хвороб, пише Бджола.

Вночі, організму необхідний відпочинок, так як він наповнюється енергією. Кожен орган бере енергію в певний час доби. Тому якщо ви прокинулися, погляньте на годинник, причину вашого пробудження можна визначити за часом.

Також згідно китайської філософії саме вночі з нами спілкуються Вищі сили і повідомляють нам про майбутні події, або хочуть застерегти від необдуманих вчинків.

Тому серйозно поставтеся до цієї проблеми і постарайтеся з'ясувати причину, а ми вам у цьому допоможемо.

Прокинулися в проміжку від 21:00 до 23:00 - це стрес будить вас

Як правило, в цей час ми тільки лягаємо спати, а якщо не можемо відразу заснути, або прокидаємося - це говорить про те, що нас будить стрес. Переживання, психологічні навантаження, ось що не дає нам заснути. Постарайтеся перед сном не займатися активною розумовою діяльністю, а послухайте легку музику, прийміть теплу ванну або просто посидьте в тиші. Відмінними ліками для зняття емоційних проблем вважається - медитація.

Емоції не дають спокійно спати в період від 23:00 до 1:00 ночі

Пробудження2

У цей час нас будять емоції. Займіться перед сном технікою самопрощення і відпустіть образу. В цей нічний час наповнюється енергією ваш жовчний міхур, постарайтеся не їсти перед сном жирну і важку їжу, віддайте перевагу овочам, звареним на пару і дієтичним супам.

Злість розбудить вас з 1:00 до 3:00

Пробудження3

Гнів і злість будять вас у цей час. Ваша печінка сигналізує про збої в роботі організму. Перед сном випийте склянку води і постарайтеся більше нічого не їсти. Розслабтеся і відпустіть денні проблеми, постарайтеся згадати радісні моменти в житті і заспокойте свою нервову систему.

На світанку від 03.00 до 5.00 вас будять Вищі сили

Пробудження4

В цей час до людини звертаються Вищі сили. Вони надсилають всілякі підказки, щоб направити вас по правильному шляху. Розслабтеся - це час смутку. Постарайтеся нормалізувати дихання і помоліться. Перед сном послухайте музику для очищення самосвідомості і подумайте, що відбувається у вашому житті не так, або що має статися, і про що вас хочуть попередити?

Емоційна скутість не дає заснути від 5.00 до 7.00

Пробудження5

У цей час відбувається наповнення енергією вашого кишечника. Перед сном не вживайте багато їжі, намагайтеся повечеряти не пізніше 7 години вечора. Протягом дня віддайте перевагу дробовому харчуванню та дієтичній їжі. Перед сном згадайте події, які з вами відбулися, і дайте вихід емоціям.

Источник

Купить новостройку или вторичку? Правила педикюра Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Инструменты для малярных работ Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона

Лента новостей