20.03.2018 15:49

Професійний підхід протезування зубів

Професійний підхід  протезування зубів
Евгений Стелькин

Абсолютно кожна людина повинна серйозно ставитися до свого здоров’я. Існує деякі правила, дотримуючись яких ви завжди будете у гарній формі. Особливу увагу необхідно приділяти стану своєї посмішки, тому що від цього залежить наша самооцінка, якість життя та інше. Потрібно принаймні 2 рази на рік відвідувати кабінет стоматолога, навіть тоді, коли начебто нічого не турбує. Це потрібно робити для того щоб не запустити хворобливі процеси. Але бувають такі ситуації, коли за деяких обставин людина лишилася одного, або декілька зубів. В такому випадку непотрібно впадати у відчай, ми живемо у сучасному світі, де сфера медицини розвинена настільки високо, що існує маса способів, які допоможуть виправити цю ситуацію. Протезування зубів Львів у клініці "Dr. Hlushko" допоможе вам отримати посмішку вашої мрії за відносно невелику ціну.

Зубний імплант — це перевірений та сучасний метод, який доступний для кожної людини у нашій країні. Цей спосіб використовують уже на протязі 50 років, завдяки чому зберігається естетика, запобігається шкідливий вплив на здоров’я зубів. На сьогодні в деяких стоматологічних клініках практикують у своїй роботі виготовлення знімних протезів. На жаль, цей метод не є актуальним на сьогодення, оскільки ця конструкція не дуже гарно сприяє здоров’ю вашої ротової порожнини. Часто буває так, що конструкція невірно, або погано фіксуються, тим самим щелепа може деформуватися, а так же приводити до деяких соціальних проблем. Зараз ви можете отримати послугу, під назвою методика "All-on-4 - All-on-6". Таким чином ви отримуєте повноцінні зуби, які не потрібно знімати.

Ця процедура проходить в декілька етапів. По-перше, під місцевою анестезією встановлюються зубний імплант. Далі лікар з пацієнтом чекає поки імплантат зростеться з кісткою, цей етап може тривати 2-3 місяці. Після чого робиться зліпок та виготовляється індивідуальна коронка. Завершальним етапом - є фіксація нового зуба. На офіційній сторінці сайта ви можете подивитись більш детальну інформацію. Головний лікар та засновник компанії зі своєю дружиною здобув високу кваліфікацію в державної структури. Після чого він навчався у Німеччині, Польщі, Канаді, це дало змогу відкрити маленьку, але дуже продуктивну лабораторію, вона спеціалізується на виготовленні керамічних надбудов. Якщо у вас виникли питання, заповнити форму зворотнього зв’язку із вами неодмінно зв’яжуться висококваліфіковані спеціалісти для уточнення інформації та для надання консультацій.

Как организовать туристический поход Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Прогулки на водном транспорте Лепнина из гипса Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей