01.08.2016 17:48

Прокурор назвав п'ять свідків у справі Єфремова

Прокурор назвав п'ять свідків у справі Єфремова
Евгений Стелькин

Старший групи прокурорів Павло Кожухівський назвав п'ятьох осіб, які дали свідчення, що стали підставою для арешту екс-голови фракції "Партії регіонів" у Верховній Раді Олександра Єфремова. Це відбулося під час засідання суду стосовно обрання запобіжного заходу для Єфремова.

Серед згаданих Кожухівським імен є повні співпадіння з іменами іншого екс-регіонала Володимира Ландіка, а також бійця розформованого підрозділу МВС "Торнадо" Миколи Цукура, який нині сам перебуває під слідством. Обидва, і Ландік, і Цукур, свого часу, у ЗМІ заявляли про причетність Єфремова до заколоту сепаратистів на Луганщині, повідомляє Tyzhden.ua.

"Нами допитано низку свідків: Ландік Володимир Іванович, Коваленко Віталій Георгійович, Шкловський, анкетні дані останнього свідка змінені, які повідомляють про обставини учинення кримінального правопорушення Єфремовим... і повідомляють взагалі про роль Єфремова у суспільно-політичному житті Луганської області. Як до 2014 року, так і навесні 2014 року. Також нами допитано двох свідків у ході судового засідання, оскільки вони переживають за своє життя та здоров'я – Цукура Миколу Володимировича, Констанського Сергія Олександровича (останнє прізвище звучало нерозбірливо, тому можлива помилка – Ред.)", - повідомив Кожухівський.

Окрім того, Кожухівський зазначив, що після арешту Єфремова з'явилися інші особи, які бажають дати свідчення, однак, переживають за своє життя та здоров'я. Тому Кожухівський наполягає виключно на триманні Єфремова під вартою.

Как организовать туристический поход Особенности пластиковых окон для делового офиса Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Проблема гаджетомании у детей Утепляем дом

Лента новостей