27.03.2020 15:15

Прокурори звернулися до голови ОП Андрія Єрмака та генпрокурора – адвокат

Прокурори звернулися до голови ОП Андрія Єрмака та генпрокурора – адвокат
Евгений Стелькин

Близько 50-ти працівників Києво-Святошинської місцевої прокуратури звернулися до голови Офісу президента Андрія Єрмака та генерального прокурора Ірини Венедіктової. Про це на своєму особистому сайті повідомляє адвокат Василь Хрущ.

За його інформацією, у своєму зверненні вони оскаржують дії прокурора Київської області Максима Киричука, який відсторонив від займаної посади очільника Києво-Святошинської прокуратури Юрія Дмитруня. Заявники нарікають на тиск на їх керівника у зв’язку з професійною діяльністю та стверджують: їхня робота паралізована.

«Про цей конфлікт вже написали ряд ЗМІ. Вихід таких протиріч за межі прокурорського середовища підриває авторитет прокуратури в цілому. І все це – наслідки реформи, що тривала останні півроку» – наголошує адвокат.

Він також висловив надію, що головними питаннями нового Генерального прокурора будуть: коригування кадрової політики та визначення чітких пріоритетів в подальшому реформуванні.

«Маємо надію, що до прокуратури можуть повернутися досвідчені фахівці, які згуртують навколо себе молодих та амбітних співробітників», – додав він.

Источник

Проблема гаджетомании у детей Особенности пластиковых окон для делового офиса Лепнина из гипса Что такое профнастил? Самостоятельная установка стиральной машины

Лента новостей