01.08.2019 12:05

Резонансна заява Порошенка: Мороз розповів, у чому насправді винен п'ятий президент України

Резонансна заява Порошенка: Мороз розповів, у чому насправді винен п'ятий президент України
Евгений Стелькин

Реформи, ініційовані екс-президентом Петром Порошенком, не відповідають Конституції і інтересам України. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український політик та громадський діяч, Голова Верховної Ради України у 1994–1998 та 2006–2007 роках Олександр Мороз.

Коментуючи розповідь п'ятого президента України Петра Порошенка про те, яких помилок він припустився перебуваючи на посаді глави Української держави, наш співрозмовник зазначає наступне: «Я вважаю, що президент Порошенко винен у всьому тому, що сталося за останні 5 років. Адже він фактично узурпував владу, і всі його дії були спрямовані на примушення парламенту до руйнування Конституції».

За словами політика, всі реформи, які проголошувалися від імені Порошенка, є антиконституційними.

«Зокрема це найчіткіше проявилось в так званій децентралізації, або адміністративно-територіальній реформі, яка повністю не відповідає Конституції і інтересам України», - зазначає Олександр Мороз.

«Тому говорити про те, що він припустився якихось помилок в інформаційній політиці - це все прикриття другорядним того, що є основним», - резюмував наш співрозмовник.

Источник

Утепляем дом Лепнина из гипса Самостоятельная установка стиральной машины Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации Инструменты для малярных работ

Лента новостей