Російські окупанти судитимуть трьох кримчан за відмову служити в армії РФ

Російські окупанти судитимуть трьох кримчан за відмову служити в армії РФ
Евгений Стелькин

У квітні місяці проти ще трьох кримчан відкрито кримінальне провадження за ст. 328 КК РФ (Ухилення від служби в Збройних силах РФ). Так звані «суди» Криму вже винесли 7 нових вироків за відмову від служби в ЗС РФ.

Про це повідомила «Кримська правозахисна група».

За інформацією, загалом за період окупації Криму, правозахисники зафіксували 204 кримінальні справи за ухилення від служби в ЗС Росії, переданих на розгляд до так званих «судів» Криму. За 193 з них уже ухвалено вирок, ще 11 перебувають на стадії розгляду.

Зазначається, що проведення країною-окупантом призову до лав Збройних сил Росії, жителів окупованих територій, а також постійна пропаганда служби в армії РФ, порушують ст. 51 «Конвенції про захист громадського населення під час війни», а переміщення громадян України з окупованих територій на територію країни-агресора є порушенням ст. 49 вказаної Конвенції.

За даними, «Кримська правозахисна група», в ході проведення розслідування цих злочинів, спільно з іншими правозахисними організаціями та прокуратурою АРК, постійно передає докази до Міжнародного кримінального суду, щодо порушень прав та свобод жителів окупованих територій з боку РФ.

Источник

Как организовать туристический поход Утепляем дом Прогулки на водном транспорте Новость о пожаре в Мытищи "Умный" ремешок для часов

Лента новостей