"Розцінки на жінок" від телеведучої розлютили українців

Евгений Стелькин

Українців обурив "бізнес план" від телеведучої Валерії Крук, де вказана вартість жінок.

Її висловлювання опублікували в Facebook-спільноті "Рагу.лі" . Ведуча в інтерв'ю розповіла про те, як будує відносини з чоловіками, а також торкнулася теми інтелекту та освіти.

"Якщо мій внутрішній зміст йому цікавий - ми продовжуємо спілкуватися далі. В іншому випадку чоловік одразу відпадає. Зараз майже неможливо знайти дівчину зі справжніми грудьми. Якщо ти німфа, то все одно повинна бути духовно багатою. Тому що красу можна купити. Ми ж розуміємо , що інтелект і освіта - це різні речі. Можна мати шість освіт, але бути як дерево в плані життєвої мудрості. Тому необхідно розвиватися. Завжди і у всьому ", - розповіла Валерія Крук.

Заяви ведучої про вартість жінок викликали бурю емоцій і обговорення в соціальних мережах. Користувачам стало цікаво, скільки вона сама заплатила за інтерв'ю і як воно дозволило їй піднятися в ціні.

Источник

Как организовать туристический поход Утепляем дом Можно ли заработать настоящие деньги с помощью мобильного телефона Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Что такое профнастил?

Лента новостей