Розмитнення євроблях: Україна обрала “молдавський сценарій”

Евгений Стелькин

Законопроект, за основу якого буде взято молдавський аналог, здешевить розмитнення на кордонах.

Про це заявила глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна. За її словами, законопроект переданий на узгодження активістам, пише Обозреватель.

– Аналогічна ситуація була в Молдові, там вже використовували такий варіант виходу з акцизного податку. Його могли оплатити громадяни, щоб отримати можливість зареєструвати автомобілі в країні, встати на “законні рейки”, щоб надалі не зловживати нормами митного законодавства, – сказала вона.

За словами нардепа, в Україні також планують дати можливість громадянам розмитнити свої автомобілі за певною ставкою, для того, щоб поставити їх на облік.

– Наступний крок – паралельно внести зміни до законодавства, щоб у майбутньому заборонити зловживати прогалинами в законі, які зараз використовують люди і завозять автомобілі, – зазначила Южаніна.

Як повідомляється на сторінці Авто Євро Сила, додаткові обговорення пройдуть на засіданні комітету 21 березня, куди будуть запрошені нардепи, члени Кабміну і, власне, активісти руху.

Источник

Самостоятельная установка стиральной машины Лепнина из гипса Выращивание цветной капусты Стулья для кухни Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей