24.09.2020 12:05

Руку Кремля угледіли у зламі сайту Нацполіції

Руку Кремля угледіли у зламі сайту Нацполіції
Евгений Стелькин

Мета зламу сайту Нацполіції і викладення фейку про загибель американських вояків — розкачати інформаційну хвилю. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів радник Арсена Авакова Володимир Мартиненко.

За словами нашого співрозмовника, була офіційна заява поліції по тому випадку, що були зламані сайти в декількох областях.

«Насправді після того, як воно було виявлено, зразу його заблокували, почали відпрацьовувати і шукати адресу. Є кримінальна справа, в рамках неї розслідують», - додав радник Арсена Авакова.

Володимир Мартиненко зауважує, що встановити того, хто це зробив, теоретично, можливо, але фізично для кіберполіції це дуже важка робота і клопітлива. Скоріш за все, що там ще будуть включатися і кіберфахівці, і СБУ.

Щодо того, звідки саме, з внутрішньої сторони, чи ззовні йдуть взломи сайтів то наш співрозмовник вважає, що судячи з того, що ми знаходимось в стані гібридної війни з Росією, то ймовірно, що зломи йдуть звідти. Але, знов-таки, говорити конкретно, з яких адрес воно надходило трошки зарано.

«Не виключено, що то могло бути і з території України або іншої держави. Насправді виявити можливо це, але досить непросто. Це все робиться, щоб викликати реакцію населення», - додав співробітник МВД.

Радник Арсена Авакова Володимир Мартиненко підкреслює, що від поліції було повідомлення, що це фейк, що ця інформація не відповідає дійсності і по ній проводиться розслідування, перевіряються всі факти, звідки вона надійшла.

«Я б цю інформацію не роздував, щоб ті, хто планував зробити інформаційну хвилю, цю інформаційну хвилю не отримали. Тому що насправді мета була — розкачати інформаційну хвилю. Ще ж була інформація і по атомній станції. Тобто там такого було багато», - резюмував наш співрозмовник радник Арсена Авакова Володимир Мартиненко.

Источник

Стулья для кухни Диета для страдающих от диабета Что такое профнастил? Прогулки на водном транспорте Sony Xperia TX - спустя 3 года эксплуатации

Лента новостей