Руслана поділилася ноу-хау, що робити, "щоб чоловік більше хотів"

Руслана поділилася ноу-хау, що робити, "щоб чоловік більше хотів"
Евгений Стелькин

Перша переможниця "Євробачення" від України взяла участь у фестивалі Made in Ukraina, який нещодавно пройшов у Юрмалі, передає "1+1".

-Руслано, вдруге після твого тріумфу на "Євробаченні" Україна буде приймати у себе конкурс. Ти, звичайно, в оргкомітеті, бо все знаєш про цей конкурс. На жаль, "Євробачення" не проходитиме у твоєму рідному Львові. Ти засмутилася?

-Дуже. Мені здається, не дуже ми, львів'яни, поборолися. Дивлячись презентацію міст, я була вражена: Дніпро, Одеса і Харків просто розривали на собі останні сорочки, було видно, що ці три міста хочуть "Євробачення" більше за все.

-Влітку ти залишила чоловіка вдома на господарстві і поїхала у Карпати шукати мольфарів, музик, записувати альбом. Як чоловік до цього поставився?

-Я була дикою, я дикою і лишаюся. Мені недостатньо студії, мені не подобається працювати у студії, для мене цей "кубик" вже замалий. Тому я вирішила поїхати у Карпати, забрати з собою всі мірофони, піднятися на найвищі гори. Я шукаю зараз найбільш сакральні місця, стою там, чекаю вітру та й грозу, і записую у цих умовах свій новий альбом. Кожна жінка мене зараз зрозуміє. Коли кохана людина підходить до вас, обіймає і говорить: "Респект, я тебе кохаю!" - це щось надзвичайне! В мене виросли крила. Питаю: "Саша, то я можу слпанувати ще одну експедицію у Карпати? - Звичайно. - Можна рік походу?.....Так!" Протягом всього року я планую бути в Карпатах, звичайно, з перервами. Я не стидаюся сказати на камеру, що роблю це для того, щоб мій коханий подивився на мене іншими очима, щоб він в мене ще більше закохався, щоб ще вище підняв мене на руки. Зрештою, щоб він мене хотів ще більше.

Правила педикюра Самостоятельная установка стиральной машины Купить новостройку или вторичку? Что такое профнастил? Транспортировка грузов на фурах

Лента новостей