Саакашвілі запропонував ліквідувати Конституційний суд

Саакашвілі запропонував ліквідувати Конституційний суд
Евгений Стелькин

Україну необхідно позбавити від достатку судів, залишивши третину від наявних, з прозорою системою і суддями, яких знатимуть українці. Таку пропозицію вносить офіс простих рішень і результатів, який очолює Міхеїл Саакашвілі.

Презентація реформи судової системи була опублікована в Facebook, у вівторок, 28 липня. Міхеїл Саакашвілі повідомив, що однією з пропозицій його команди полягає в істотному зменшенні кількості судів. А саме — з 764 до 200.

Саакашвілі в презентації Концепції судової реформи зазначив, що необхідно
ліквідувати адміністративні та господарські суди та створити окружні центри правосуддя. На думку голови виконкому Нацради з реформ, слід створити Вищий адміністративний суд, куди громадяни звертатимуться щодо рішень державних органів. "Доступ до таких судів буде полегшений, процедура буде швидшою і прозорою", - переконаний Саакашвілі.

Крім того, Міхеїл Саакашвілі повідомив, що є сенс винести на народний референдум питання про ліквідацію Конституційного Суду. Натомість пропонується створення Конституційної палати у Верховному суді.

"Конституційний суд у теперішній формі взагалі не потрібен. Ми пропонуємо винести на референдум питання скасування нинішнього Конституційного Суду і створення Конституційної палати у Верховному Суді України", - повідомив Саакашвілі в презентаційному ролику.

Источник

Особенности пластиковых окон для делового офиса Лепнина из гипса Проблема гаджетомании у детей Что такое профнастил? Новость о пожаре в Мытищи

Лента новостей