10.07.2018 17:26

Сексолог розповіла, чи корисно утримуватися від близькості

Сексолог розповіла, чи корисно утримуватися від близькості
Евгений Стелькин

Говорити про секс вголос хочуть далеко не всі, занадто, мовляв, особисте. Утім саме це питання у багатьох родинах призводить до руйнування стосунків: одні від близькості відмовляються зовсім, а інші – шукають втіхи поза шлюбом. Як наслідок – стрес, розлучення, візити до психолога. Але набагато простіше завчасно звернутися до спеціаліста, який може дати дієві поради щодо того, як зробити інтимне життя приємним і яскравим, як отримувати і дарувати у ліжку іншій людині радість, як врешті-решт зберегти сім’ю. Отже, нинішнім гостем прес-центру газети «НЕДІЛЯ» є викладач йоги та жіночих практик, сексолог Альона ГОНДОРЧИН.

У якому віці найкраще отримати перший сексуальний досвід?

Законодавство каже, що у 18. Сексологи кажуть, що у 12-13 років, коли починається статеве дозрівання хлопчиків і дівчат, діти готові до близькості. Але тільки фізично. Психологічно ми дорослішаємо пізніше. Тому в цьому питанні усе глибоко індивідуально. Буває, що в дівчинки з 10 років місячні і в 12 років вона має дорослу конституцію. Тож напевно в неї статевий потяг виникне досить швидко. Тому однозначної відповіді на це питання не може бути. Відіграють свою роль і обставини, і психологічна зрілість, і інші чинники. До того ж, в Україні одні звичаї, на Сході -інші, а на Заході – ще інакші. Важливо, аби не було примусу й аби дитина, коли хтось хизується в класі, що вже спробував секс, не намагалася повторити чийсь досвід, або не відчувала себе меншовартісною. Дівчина має знати, що статевий досвід вона отримає тоді, коли це буде потрібно саме їй і не повинна когось копіювати. Це ж стосується і хлопчиків.

А як щодо обмежень у сексі. Кажуть, що це дозволяє краще реалізуватись у творчому плані. Людина думає про справу, а не про секс. А що скажете ви?

Жінки з чоловіками різні. Якщо мужчина не вміє оргазмувати без того, щоб відбулася еяколяція, тоді він втрачає життєві сили. У нас для більшості чоловіків оргазм і еяколяція – це одне і те ж. На Сході навчаються цьому за допомогою вчителя із самого дитинства, точніше – із того часу, коли в хлопчиків починається статеве дозрівання. Без учителя, просто десь почитавши, що можна десь там натиснути, це робити ні в якому разі не можна, бо можна собі фізично нашкодити. Це – серйозне навчання. Але якщо є така мета, її можна осягнути.

Отже, якщо утримуватися – свідомий вибір чоловіка і йому це потрібно, скажімо, такий у нього духовний шлях, або він спортсмен, то це його право. Але якщо людина просто начиталася езотеричної літератури і починає ламати свою природу, то це погано. Йому насправді хочеться, та він думає, що може обхитрити природу. Потім це може мати серйозні наслідки.

Що ж стосується жінок, то вони не втрачають енергію під час сексу, а навпаки – її примножують. Тому відсутність сексу жінкам не йде на користь.

Чи впливає вага на сексуальність?

Так. Зайва вага викликає ряд порушень. Це також викликає дисбаланс у всьому: і гормональний, і психологічні проблеми. Адекватно себе сприймати як сексуальну жінку, коли є зайві кілограми, дуже важко. Людина в собі не впевнена і це дуже важливо.

Источник

Инструменты для малярных работ Кондиционер для дома. Выбираем правильно. Лето – 2015. Модные женские часы Что такое профнастил? Стулья для кухни

Лента новостей